פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ההומלס הזה בזבז את כל הכסף שלו כדי לעזור לבחורה שנתקעה בלי דלק וזה הדבר המטורף שהיא עשתה עבורו בתגובה

כל מי שיצא לו לנהוג ברכב כשנורית הדלק שלו מהבהבת כבר שלושה ימים ואחרי שהוא כבר סחט כמעט את כל המיכל מכיר את תחושת הפחד הזו שמא לא תספיקו להגיע לתחנה הקרוב ותיתקעו לראשונה בחייכם בצד הדרך ללא דלק. אז נכון, ברוב המקרים הכל בא על מקומות בשלום, אבל בסוף, כמו שחלק מאיתנו כבר למדו, המזל עשוי לבגוד בכם.

זה בדיוק מה שקרה לקייט מקלור, צעירה בת 27 שהיתה בדרכה לפילדלפיה ומצאה את עצמה תקועה בצד הכביש החשוך אחרי שהיתה בטוחה שתצליח להגיע ליעדה אבל נותרה ללא דלק באמצע הדרך. אלא שמה שקרה מאותו רגע והלאה הוא סיפור שבהחלט יכול לשמש כהתחלה של תסריט לסרט הוליוודי מרגש ושובר קופות.

אחרי שנעצרה בצד הדרך, ניגש אל קייט אדם חסר בית בשם ג'וני שביקש לעזור. הבחור הסביר לקייט שמדובר באזור לא לגמרי בטוח וביקש ממנה להישאר ברכב ולנעול את הדלתות. הוא נעלם ל-10 דקות ואז חזר עם מיכל דלק ביד, עליו הוציא את 20 הדולרים היחידים שהיו ברשותו. בגלל שלא היה עליה כסף, הבחורה הודתה מקרב לב להומלס האדיב והבטיחה שתחזור להשיב לו את הכסף.

ואכן, בשבועות שאחרי המקרה, חזרה קייט כמה פעמים לאותו האזור, החזירה לג'וני את הכסף וגם פינקה אותו בבגדים ארוכים, כפפות ופריטים נוספים שיעזרו לו לשרוד. באחד המפגשים שלהם, כשהביאה לו שקית קורנפלקס, הוא שאל אם היא רוצה לחלוק אותה איתו. טוב הלב שלו גרם לקייט להחליט שמה שהיא עושה לא מספיק. ואז הגיעה התפנית המפתיעה והמרגשת בסיפור.

כדי לנסות להשיב לו מעט מכבודו האבוד, החליטה קייט לפתוח קמפיין מימון ברשת במסגרתו ביקשה מהגולשים לתרום כמה דולרים כדי לנסות להגיע ליעד של 10,000 דולר שיעזרו לג'וני, ששירת בעבר במארינס ועבד בתור טכנאי תחמושת לפני שמצבו הכלכלי התדרדר, לפתוח בחיים חדשים.

כמובן, קייט לא ממש ידעה כמה כסף היא תצליח לגייס, אבל חשבה שכל דולר יהיה מתנה גדולה עבור ג'וני. אולם, בתוך שעות ספורות הפך הקמפיין והסיפור המרגש מאחוריו לויראלי, והתרומות החלו להיאסף. וכך, בתוך 14 יום בדיוק, תרמו הגולשים 350 אלף דולר (!!) להומלס החביב וטוב הלב.

הנה הסרטון בו ג'וני מגלה לראשונה על הקמפיין, קצת לפני שהסיפור התפרסם, בשלב בו סך התרומות הגיע ל-750 דולר בלבד. ההתרגשות של ג'וני, למרות הסכום הצנוע, פשוט מחממת את הלב ומזכירה שגם הומלסים הם אנשים בדיוק כמונו שפשוט סבלו מחוסר מזל נוראי באחת הפניות בחייהם.

Posted by Kate McClure on Thursday, November 16, 2017

סכום הכסף המטורף הזה שיעבור במלואו לג'וני (בתמונה לפני שהפך להומלס) ברגע שקמפיין הגיוס יסתיים, יחד עם כמה הצעות עבודה שכבר הספיק לקבל מכמה חברות בפילדלפיה בעקבות החשיפה של הסיפור ברשת, יעזור לו לצאת לדרך חדשה וסביר להניח שאם יתנהל נכון הוא כבר לא יחזור לישון ברחוב, והכל הודות לטוב הלב שלו שסידר לו דייט נוסף עם המזל, אותו מזל שאבד לו אי שם בדרך.

באמצעות: bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...