פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סדרת תמונות של בתים אנושיים בפרסומת מקסימה

חברת Nest היא חברה המייצרת תרמוסטט חכם, אשר שולט בגופי החימום והקרור הביתיים כשהיחודיות שלו היא ביכולת ללמוד את הרגליהם של בני הבית, ולהתאים את הטמפרטורה לסיטואציה בכוחות עצמו. כך למשל, אם התרמוסטט לומד שאתם קמים לעבודה בכל יום באזור השעה 7, הוא ידאג להעלות את טמפרטורת הבית כמה דקות לפני שתקומו. תרמוסטטים מהסוג הזה פחות נפוצים בישראל ובמזרח התיכון, אך מאוד שכיחים בארצות הברית ובאירופה, באזורים בהם הטמפרטורות קיצוניות במיוחד בחורף.


אתמול, נתקלתי במקרה בפרסומת האחרונה של החברה, והיא פשוט שבתה את ליבי. מעבר למוצר החכם והמדליק, הפרסומת עשוייה היטב, מרגשת במקצת, ומאוד כיפית. הפרסומ מציגה צילומי בתים שהעיצוב המיוחד שלהם גורם להם להיראות אנושיים משהו. בליווי פסקול נהדר בדמות השיר Our house של קרוסבי סטילס נאש ויאנג, בקאבר נהדר של זמרת בשם האנה גריניץ'. אני לא יודע אם אלו הבתים המקסימים, הפסקול או המוצר שעושים את הפרסומת, אבל זה הרי לא באמת משנה. חצי דקה של מתיקות.

 בתים אנושיים 2 בתים אנושיים 3 בתים אנושיים 4 בתים אנושיים 5 בתים אנושיים 6 בתים אנושיים 7 בתים אנושיים 8 בתים אנושיים 9בתים אנושיים 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...