פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת ענדה במשך שנה את התליון שחבר שלה הכין לה בלי לדעת איזו הפתעה מדהימה מסתתרת בתוכו

כל הצעת נישואין, הרבה לפני השלב בו חושבים איך בדיוק לבצע אותה, מתחילה ברכישת טבעת, כשהשלב הכי מסובך בתהליך הזה, מעבר לניסיון לקלוע בול לטעמה של בת הזוג, הוא כמובן לשמור על כל העסק בסוד ולהצליח להחביא את הטבעת בפרק הזמן הקצר בין הרכישה שלה להצעה עצמה.

טרי, צעיר אוסטרלי חביב, הכיר לפני שנתיים את בת הזוג שלו אנה והרגיש שמדובר באהבה שתימשך לנצח. לכן, הוא לא בזבז זמן והחליט לרכוש טבעת שתמתין בסבלנות ליום בוא יעשה בה שימוש. כמובן, טרי יכול היה להסתיר אותה אצל חברים, להחביא אותה בארון או במקום כלשהו אחר מחוץ להישג ידה של חברתו. אולם, הבחור המתוחכם החליט ללכת על הקצה, והחביא את הטבעת דווקא במקום הכי קרוב לעיניה של אנה. איפה? שימו לב לסיפור הנפלא הבא:

הכל התחיל לפני כשנתיים. טרי הכיר את אנה, השניים החלו לצאת והאהבה פרחה. ביום השנה הראשון שלהם, העניק טרי לחברתו מתנה מיוחדת: שרשרת עם תליון מיוחד אותו הכין בעצמו.

 

שרשרת טבעת 1

את התליון גילף טרי בעצמו מעץ מיוחד בשם "לגרוסטרובוס", אותו אפשר למצוא רק בטזמניה, אחד האיים האקזוטיים השוכן דרומית ליבשת אוסטרליה.

שרשרת טבעת 2

אנה, שמאוד אהבה את השרשרת היצירתית והמושקעת, ענדה אותה על צווארה כמעט בכל יום במשך שנה שלמה. מה שהיא לא ידעה, זה שהתליון הפשוט לכאורה, מכיל בתוכו אוצר נסתר ומפתיע.

שרשרת טבעת 3

טרי, שכנראה חש כבר מהרגע הראשון שאנה היא אהבת חייו, החביא בתוך התליון שהכין עבורה טבעת נישואין, אותה תכנן לשלוף בזמן הנכון, הרגע בו ירגיש שהגיע הזמן למסד את הקשר.

שרשרת טבעת 4

ואז, במהלך חגיגות השנתיים שלהם ולאחר שענדה את טבעת הנישואין על צווארה במשך שנה בלי שהייתה מודעת לכך, נחשף הסוד הגדול בזמן שהשניים טיילו ב"מערות סמו" בסקוטלנד, מקום בו השניים חלמו לבקר יחד מאז שהחלו לצאת.

שרשרת טבעת 5

טרי ביקש מאנה את השרשרת שלה לרגע, ואז, מול עיניה ההמומות, חצה את התליון לשניים עם סכין שהכין מבעוד מועד, שלף את הטבעת וירד על ברכיו כדי להפוך את כל העסק לרשמי.

שרשרת טבעת 6

כמובן, אנה הנרגשת וההמומה אמרה כן, ואחרי שהתאוששה מההפתעה הלא צפויה, שחררה את התגובה הכי כנה ומצחיקה שאפשר לקבל בסיטואציה כזאת: "הטבעת הייתה שם כל הזמן הזה? ומה אם הייתי מאבדת את השרשרת, חתיכת אידיוט??"

שרשרת טבעת 7

אין ספק שמדובר באחת מהצעות הנישואין הכי מקוריות ומגניבות שנתקלנו בהן בשנים האחרונות, ומלבד ההשקעה והמחשבה היצירתית, חייבים לשבח את טרי על היכולת שלו לשמור סוד בסדר גודל כזה במשך שנה שלמה. מזל טוב לזוג המאושר!

שרשרת טבעת 8

והנה הסרטון שמתעד את ההצעה המרגשת בתמונות:

 

באמצעות: Huffington Post

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...