פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בנות: כך תהפכו את תמונות האינסטגרם שלכן למדבקות מעוצבות לציפורניים

בתחילת דרכה של אינסטגרם, מרבית המשתמשים היו מצלמים תמונות, עורכים אותן, ואז מעלים ומשתפים ברשתות החברתיות. בהמשך, קמו אינסוף אתרים המאפשרים להדפיס את התמונות על קנוואס, להפוך אותן למגנטים למקרר, ליצור מהן פאזלים ועוד. ובכל זאת, משהו היה חסר. האם קרה לכן פעם שצילמתן תמונה מרהיבה ופשוט ידעתן שהמקום המושלם עבורה הוא על הציפורניים שלכן? אם כן, עושה רושם שהחלום הזה עומד להתגשם.

אפליקציה חדשה בשם NailSnaps תאפשר למשתמשים, או ככל הנראה למשתמשות בה, לבחור תמונה מהגלריה שלהם, להעלות אותה לאפליקציה ולהפוך אותה למדבקה מעוצבת לציפורניים שאינה דורשת הדבקה מיוחדת, ייבוש, או שאר פעולות מוכרות בהדבקה ועיצוב ציפורניים. לאחר התאמת התמונה לציפורניים ובחירת הגודל הרצוי, תוכלו לשלם כמה שקלים והמדבקות המיוחדות תגענה אליכם הביתה במשלוח.


לפני שאתן קופצות באוויר מאושר, דעו כי האפליקציה הזו עדין לא זמינה להורדה. המפתחות שלה השיקו קמפיין קיקסטארטר חדש בו הן מנסות לגייס את הכסף לפיתח האפליקציה שכבר תוכננה בקפידה עד הפרט האחרון. בתרומה צנועה לקמפיין תוכלו להיות הראשונים או הראשונות שיקבלו לבתיהן את המדבקות המקוסטמות. אגב, בהמשך מתכננות יוצרות האפליקציה לפתוח גם חנות וירטואלית באתר האפליקציה שם יוכלו המשתמשים להציע את העיצובים המקוריים שלהם למכירה עבור שאר הגולשים.

אז לא, לא היינו מציעים לכן לבטל את התור שלכן למניקור הקרוב, אבל בהחלט שווה להישאר מעודכנים ולראות לאן יוביל הרעיון המשעשע והיצירתי הזה. בתור גבר, אני חייב להודות שאני דיי מקנא, ושוקל להזמין מדבקות ציפורניים כאלה גם לעצמי. ליתר ביטחון. אולי יום אחד זה יהיה פריט אופנתי מקובל לגברים.

ציפורניים 7

ציפורניים 2

ציפורניים 4

ציפורניים 5

ציפורניים 6

ציפורניים 7  ציפורניים 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...