פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הישראלי הזה מאייר את משחקי הילדות הנוסטלגיים שכולנו גדלנו עליהם

אם תפשפשו לכמה רגעים עמוק בתוך תאי הזיכרון הכי ותיקים שלכם, גם אתם ודאי תגלו שם לא מעט זיכרונות ממשחקי הילדות האהובים עליכם, אלו שליוו אתכם בשנים הכי קסומות שלכם, בעידן בו הטכנולוגיה המטורפת ששולטת בכולנו היום עדין הייתה בחיתולים, והכל היה תמים יותר ומתוחכם הרבה פחות.

יותם ארד, מאייר ומעצב מוצר, בוגר המחלקה עיצוב תעשייתי בבצלאל, יצר את סדרת האיורים מעולה בשם My childhood plastic במסגרתה הוא מאייר את צעצועי הילדות הבלתי נשכחים שלו, אלו שכבר כמעט ולא ניתן למצוא היום בעידן הסמארטפונים. הפרויקט הנפלא הבה הוא בעצם סוג של רקוויאם לחפצים והוא עוסק באהבה, זיכרון ועולם הולך ונעלם של ממשקים פיזיים.

"פעם כשהיינו רוצים לטלפן היינו מסובבים חוגה", מספר יותם בשיחה עם אתר הפטריה על המוטיבציה לאייר צעצועים ישנים. "כשרצינו לצלם היינו לוחצים על כפתור וכשרצינו להקשיב מוזיקה היינו מכניסים דיסק או קלטת למערכת סטריאו, כל אחת מהפעולות האלו הייתה עמוסה במשמעויות נלוות והיום לעומת זאת את כל הדברים האלה אנחנו משיגים ע"י אותה פעולה – נגיעה במסך המגע".

"אותם חפצים שהרכיבו את הילדות שלנו היו מורכבים בדרך כלל מכמה כפתורים ואם היה לנו מזל  אז גם מנורה, אבל לא היה צריך הרבה יותר מזה כדי שנרגיש כאילו אנחנו עפים במטוס קרב, נוהגים במכונית מרוץ או מגדלים חיית מחמד".

אספנו עבורכם 24 איורים נבחרים מתוך הפרויקט, ואם הצלחתם לזהות לפחות 10 מהם סימן שגדלתם בשנות התשעים, וסימן שאתם מלאים עכשיו בפרץ נוסטלגיה כיפי ומרגש. רוצים עוד? מוזמנים לעקוב אחרי יותם ארד גם באינסטגרם.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

עוד איורים ועבודות של יותם ארד: YoyamArad | instagram | Facebook

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...