פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הורחק מהמוזיאון אחרי הצעת הנישואין האדירה שלו וכשתראו אותה תבינו למה

יש גברים שיעשו הכל כדי להוציא לפועל הצעת נישואין מושלמת עבור בת הזוג שלהם, וכשאנחנו אומרים הכל, אנחנו מתכוונים גם לסיכון להיעצר ולהישלח לכלא. הסיפור הזה אמנם לא נגמר בין סורג ובריח (לפחות לעת עתה), אבל הוא בהחלט נכנס לקטגוריית הצעות הנישואין הכי מגניבות שראינו.

בחור בשם כריס חשב על דרך גאונית להציע נישואין לחברתו חובבת האמנות. תחילה הוא הזמין זוג כרטיסים למוזיאון מטרופולין המפורסם בניו יורק. בהמשך הוא דאג לכמה סידורים קטנים נוספים, והעסק יצא לדרך.

נתחיל מהסוף: כך נראתה הצעת הנישואין של כריס למריבת', ברגע בו הבחור האמיץ כרע ברך. אוקי, אז מה הפך את ההצעה הזאת לכל כך מגניבה אתם שואלים? ובכן, הנה הסיפור המלא.

"בזמן שטיילנו במוזיאון", מספר כריס, "זיהיתי חדר שלם שמוקדש לציורים של פיקאסו. זה היה האות עבור 2 מהחברים שלנו לגשת אל החדר לפני שנגיע אליו ולתלות ציור שציירתי מבעוד מועד על הקיר ליד אחד הציורים של פיקאסו.
הציור תיאר בדיוק את הצעת הנישואין שעמדה להתרחש, וכלל את הדמויות שלנו כולל השמלה האדומה עם הנקודות של מריבת'"

"כשקיבלתי את האות, נכנסנו לחדר, וכשחברה שלי זיהתה את הציור שלי על הקיר היא מיד הבינה מה קורה והתחילה לבכות. זה גם היה הרגע בו כרעתי ברך והצעתי לה לבלות איתי את שארית חייה. היא אמרה כן תוך כדי שדמעות מציפות את הלחיים שלה"

"אח שלה, צלם במקצועו, היה נכח גם הוא במקום כשהוא מחופש, ודאג לצלם ולתעד את הרגעים הכי יפים בהצעת הנישואין המקורית הזאת"


מי שהפריע לאווירת השמחה שהתפשטה בחדר היה אחד המאבטחים של המוזיאון, שלא נראה מבסוט במיוחד. הוא דרש מאיתנו להוריד את הציור מהקיר ואז ביקש ממנו לעזוב את המקום ולא לחזור"

אז נכון לרגעים אלו, המוזיאון עדין לא נקט בהליכים פליליים נגד פורע החוק, אבל אין לדעת מה עלול לחכות לכריס בתיבת הדואר שלו בימים הקרובים. בנוגע לעבירה על חוקי המקום, הסביר כריס: "בהתחלה התקשרתי לכל מיני מוזיאונים קטנים יותר וביקשתי מהם לשתף פעולה. הם כולם סירבו. אז החלטתי שעדיף לי לבקש סליחה מלבקש רשות".

מקור: Reddit

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...