פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סלפי 2.0: התמונות המשובטות המגניבות האלה הן הלהיט החדש ברשת

יש לנו בשורות טובות (או רעות, תחליטו לבד): טרנד הסלפי מת. אתם מוזמנים לשבת שבעה. או לשבת על המוט סלפי המעצבן הזה, מה שעושה לכם טוב. אוקיי, ייתכן וקצת נסחפנו. הסלפי לא מת, הוא רק נהיה קצת פחות לוהט ועכשיו הוא נאלץ לפנות מקום למלך החדש: טרנד הסלפי המשובט, או סלפי 2.0.

השלב הבא באבולוציה של הסלפי מאפשר לכם לשתול את עצמכם, בפוזות שונות, כמה פעמים שרק תרצו בתוך תמונה אחת, וככה לשדרג את הסלפי הבנאלי לתמונה מורכבת יותר עם סיפור יותר מעניין. וכן, לא נשקר לכם, קצת יותר מסובך ובטח שלוקח יותר זמן להפיק תמונה משובטת, אבל הטענה היא שזה שווה את זה.

עבור מי שמחפש קצת השראה לתמונות משובטות מהסוג הזה, אז הנה מבחר של כמה סלפי מוצלחים שרצו יפה ברשת. הראשון, והכי מוצלח, של בחור שהשקיע והצטלם מאה פעם, בכל המושבים במטוס:

Clone-Photos-1-Airplane

לפני שתראו את שאר הדוגמאות המגניבות, סביר להניח שבשלב הזה אתם גם מעוניינים לדעת איך מייצרים סלפי משובט, אז למרות שזה לא כזה פשוט, זה גם לא כזה נורא. צריך ציוד שהוא קצת יותר מבסיסי, סבלנות, ידע בתוכנות עריכה ולקרוא את המדריך הזה. שיהיה בהצלחה.

Clone-Photos-2-KidsClone-Photos-3-Outdoor Clone-Photos-4-Looking-up Clone-Photos-6-Girl-looking Clone-Photos-6-Staircase Clone-Photos-7-Guys Clone-Photos-8-Fight-club Clone-Photos-9-Guys-home Clone-Photos-10-Dog-playing Clone-Photos-11-Poker-game Clone-Photos-12-Bathroom Clone-Photos-13-Snow Clone-Photos-14-Children Clone-Photos-15-Artistic Clone-Photos-16-Sofa Clone-Photos-17-Forest-girl Clone-Photos-18-Girl-selfie Clone-Photos-19-Bunny-girl Clone-Photos-20-Fight Clone-Photos-21-Cricket Clone-Photos-22-Rainbow Clone-Photos-23-Forest-woman Clone-Photos-24-Tree-Waldo Clone-Photos-25-Swimming-pool Clone-Photos-26-Winery Clone-Photos-27-Student Clone-Photos-28-Office Clone-Photos-29-Pupil Clone-Photos-30-Basketball

דרך: Briff.me

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...