פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסוודר המתוק הזה הוא המתנה הכי שווה שאתם יכולים לארגן לכוס הקפה שלכם

מערכת היחסים הזוגית הכי חשובה שלנו במהלך הימים הקרים של החורף היא כמובן זו שאנחנו מנהלים עם כוס השתייה החמה שלנו. בין אם אתם אנשים של קפה או תה, או בכלל חסידים של שוקו, אין דרך טובה יותר להתחמם מאשר חיבוק חם ואוהב מספל מלא במשקה לוהט.

כידוע, מערכת יחסים חד צדדית היא בדרך כלל מתכון לאסון, ולכן, אם אתם רוצים להמשיך לזכות בחום והאהבה של ספל הקפה שלכם, גם אתם נדרשים להשקיע מעט בקשר הזה, ואין דרך טובה יותר לעשות את זה מאשר לפנק אותו במתנה ראויה, למשל הסוודרים המתוקים שיוצרת הבחורה הזאת, סוודרים שנתפרו במיוחד עבורם.

סוודרים לספלים 1

"סוודר ספל" (Mug Sweater) הוא ללא ספק אחד המוצרים היותר חמודים שנתקלנו בהם, והוא נמכר במחירים שנעים בין 50 ל-90 שקלים, מחיר סביר בהתחשב בעובדה שמדובר בעבודת יד שתגרום לספלי הקפה שלכם להפוך לדבר הכי מגניב במטבח.

"בעלי מכור לקפה ויש לו ספל אחד ממנו הוא שותה כל יום" מספרת יוצרת הסוודרים איך נוצר הרעיון המדליק."יום אחד, הספל שלו נסדק אז הוא הפסיק לשתות ממנו ושם אותו על השולחן בתור מחזיק לעטים. כשהבטתי בו, הספל נראה בודד ואומלל ותהיתי איך אגרום לו להיות מאושר שוב. כך נולד הסוודר הראשון".

סוודר ספל

אספנו עבורכם 20 עיצובים מגניבים במיוחד ואתם מוזמנים לבקר בדף הרשמי באתר etsy (לינק בסוף הפוסט) כדי לבדוק את כל השאר.

סוודר ספל 3 סוודרים לספלים 3 סוודרים לספלים 5 סוודרים לספלים 6 סוודרים לספלים 7סוודר ספל 2 סוודרים לספלים 8 סוודרים לספלים 9 סוודרים לספלים 10 סוודרים לספלים 11 סוודרים לספלים 12 סוודרים לספלים 13 סוודרים לספלים 14 סוודרים לספלים 15 סוודרים לספלים 16 סוודרים לספלים 17 סוודרים לספלים 20

קליק לכל העיצובים המגניבים של Mug Sweater

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...