פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איתי מלחי משיק: שיתוף פעולה עם פורום FXP

גיימרים? הכתבה הזאת בשבילכם • שיתוף הפעולה בין איתי מלחי ושרת MUIsrael הנוסטלגי לפורום FXP ישפר את חווית המשתמש ויגביר את הקהילתיות • אמיו אונליין (Mu Online) הוא משחק תפקידים רב משתתפים הפופולארי בישראל שגידל גיימרים רבים, ביניהם הכוכבים סטטיק ובן אל

היזם ואיש העסקים איתי מלחי (31), מומחה בשיווק דיגיטלי ובנכסים דיגיטליים השיק שיתוף פעולה חדש עם קהילת הפורומים הגדולה בישראל FXP. במסגרתו ישתפו השניים פעולה עם שרת המשחק MUIsrael. מדובר בשיתוף פעולה של הפורום הגדול בישראל יחד עם שרת המשחקים הכי גדול וותיק בישראל.

קרדיט: יח”צ

איתי מלחי – המוח מאחורי תרבות הפורומים

איתי מלחי, מייסד קבוצת פאפא אינטר גרופ, אשר מפעילה את סוכנות הדיגיטל הנחשקת בישראל “פאפא דיגיטל” שנותנת שירותים לשמות הגדולים במשק, בית התוכנה 10Bit מוסד טכנולוגי ותיק-ועדכני, ופלטפורמת GREEN INVEST להשקעות בסטארטאפים הפועלת בארה”ב, הוא המוח מאחורי תרבות הפורומים בישראל. בעבר, הקים מלחי עשרות פורומים בנושאים שונים תחת FXP, אשר בראשית דרכה כיהן כמנהל כללי ואחראי לכל הצוותים באתר.

בנוסף, איתי מלחי הקים ב-2004 את פורום MUONLINE והביא להגירה של טכנולוגיות מעולם הגיימינג לישראלים. פורום FXP קיים 16 שנים וממוקם בין עשרת האתרים הגדולים בישראל, שרת המשחק אמיו ישראל קיים 15 שנים ומהווה השרת הרשמי של ישראל, הגדול והוותיק ביותר, בו למעלה מ-300 אלף משתמשים.

“החיבור עם איתי מלחי יעשה טוב לקהילת הגיימרים”

אמיו אונליין (Mu Online) הינו משחק תפקידים רב משתתפים ברשת (MMORPG), בו המשתמשים יכולים לשחק בתפקיד כזה או אחר תחת דמות כזו או אחרת. זהו משחק פנטזיה תלת ממדי ברוח ימי הביניים. המשחק כולל תמיכה של צוות בעברית, יחד עם הפתעות וחידושים שתמצאו, שיקנו לכם את החוויה המושלמת. במרוצת השנים, מאות אלפי מבקרים פקדו את השרת. כיום הקהילה מונה אלפי משתמשים, שמבצעים יחדיו את מה שהם אוהבים, בונים קהילה ומכירים. השרת, מזה שנים, מהווה מקום להיכרויות וחברויות. שחקנים לומדים המון על עצמם, יכולות חברתיות, מסחר וכלכלה, תוך הנאה רצופה במשחק מחשב.

עלילת MU מבוססת על ספר מוצלח

העלילה של המשחק מתבססת על הספר של של ג’יימס צ’רצ’וורד “היבשת האבודה אמיו”. על פי ספר זה, אמיו הינה אחת מן היבשות שנעלמו תחת פני הים. היבשת, שנשלטה בעבר על ידי קיסרים גדולים, נקלעה למלחמות של שליטה. בהיעדרו של יורש עצר, על הגיימרים ההרפתקנים לאחד כוחות על מנת להילחם בשד ולהשיב ל-MU את השלום והאחווה. כמו כן, אלמנטים רבים במשחק לקוחים מהמיתולוגיה הנורדית.

איתי מלחי על הצלחה כלכלית

לסיכום, שאלנו את איתי מלחי מה הסוד להצלחה כלכלית בעולם האינטרנט. מלחי השיב כי הוא שם את אמירתו של סטיב ג’ובס לנגד עיניו: “הדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת – היא לאהוב מה שעושים”. כל אדם יכול למצוא את הגאונות החבויה בו – ללמוד, להשתפר ולצמוח. אדם צריך להבין במה הוא טוב, ואולי חשוב מכך, במה הוא לא טוב – ולהיות הכי טובים במה שאתם טובים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...