פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חרא צף על פני המים: יום איבוד הבתולין של MTV ישראל

היום קיבלתי דוגמא מצוינת למשפט "חרא צף על פני המים" בזמן צפייה בפיד הפייס שלי.  בהתחלה הייתי בטוח שאני חולם, אבל אחרי כמה שפשופי עיניים וצביטה אחת הגונה הבנתי שעיניי אינן טועות. הפרסום שתפס את תשומת ליבי היה מעמוד הפייסבוק של MTV ישראל.

מדובר בפוסט המציג את תמונתה של מדונה לרגל חגיגות "יום איבוד הבתולין", ספיישל מביך של ערוץ MTV ישראל, ועדכון על לוח שידורים עוד יותר מביך ולא ראוי, ממש יום "ספיישל". אוקיי, עכשיו ניקח אוויר פנימה, החוצה,  נספור עד שלוש ונשתדל לבלום את רפלקס ההקאה… ממשיכים.

אחד המגיבים הראשונים לפרסום המביש היה גיא גולד, שהעלה תגובה נזעמת בעמוד הפייסבוק של MTV  "הורים יקרים, בפעם הבאה שאתם קוראים על אלימות בהפסקות, אונס של קטינים וסתם ככה, שמים לב שהילדים שלכם מתנהגים באופן מוזר מהרגיל – לפניכם הסיבה. במילים אחרות: יום איבוד הבתולים. בושה."

לאחר מספר דקות נמחק הפרסום של גולד מעמוד MTV ישראל ביחד עם הפוסט המקורי. ככל הנראה מישהו הבין את גודל הביזיון של פרסום התמונה ולוח השידורים הלא נאות בעליל, שנשמע כמו בדיחה סליזית ומביישת מערוץ מדיה שהחלק הארי של ציבור הגולשים שלו הינם נערים ונערות צעירים, אשר יש לציין שהם מתחת לגיל החוקי לקיום יחסי מין. לצערם של מנהלי התוכן ועמוד הפייסבוק של MTV  ישראל, הגולשים מכירים היטב את מקש המקלדת הקדוש Print Screen ומיד לאחר המחיקה החלו לצוץ צילומי מסך ותגובות כועסות על הפוסט.

לצערי המקרה הזה מחדד את התפיסה הנוקשה שגורסת כי הורים צריכים לבדוק איפה הילדים שלהם גולשים ולהיות ערניים לתכנים אותם הם צורכים ברשת. כמו כן מדובר בתעודת עניות ונקודה שחורה לערוץ המוזיקה MTV ישראל וכמו כן גם למנהלי התוכן שאישרו את תכנים אלו.

כעת תורכם להחליט ולהשמיע את דעתכם בנושא. צילומי המסך מצורפים למטה. נשמח לקבל את תגובתכם.

 באמצעות החיידק – כל מה שמדבק ברשת

 

 

 החיידק – כל מה שמדבק ברשת כבר הבריקו עם מים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...