פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סצנות מפורסמות מסרטים למבוגרים הופכות לאיורים משעשעים בספרי ילדים

ממש לאחרונה, כהורה טרי, נחשפתי לעולם המופלא של ספרי הילדים. מה אני אגיד לכם, לרוב מדובר בסיפורים שהופכים את המוח של המבוגר הממוצע לעיסה דייסתית של חרוזים מטופשים ועלילה ידועה מראש. לא שאני מתפלא כן? בכל זאת, הקהל העיקרי הוא הילדים. אבל מה היה קורה אם היו מכוונים את ספרי הילדים לקהל ההורים?

movies-r-rated-kids-books-17

ובכן, ג'וש קולי (Josh Cooley), אנימטור בפיקסאר, יצר סדרת איורים מקסימים של סצנות ידועות מסרטים ותוכניות בעלי דירוג R (סרטים בעלי תכנים אלימים), בסגנון האופייני לספרי הילדים. את הציורים הוא איגד לתוך ספר קצר שנקרא Movies R Fun, בתוספת כיתוב האופייני גם הוא לסגנון הסיפורים. כך למשל תוכלו למצוא איורים מתוך "ליאון", "ביג לבובסקי", "לארי דיויד" ועוד.

הכותרת של הפוסט גרועה? בקרו בעמוד "כותרות עלובות" כדי ללמוד איך עושים זאת נכון

למרות שפה ושם יצאו ספרי ילדים שמנסים קצת להתחבב על המבוגרים, נראה שבינתיים לא נותר לי אלא להסתפק באריות שאוהבים תותים, ובמעשיות על חמישה בלונים.

movies-r-rated-kids-books-0 movies-r-rated-kids-books-1 movies-r-rated-kids-books-2 movies-r-rated-kids-books-3 movies-r-rated-kids-books-4 movies-r-rated-kids-books-5 movies-r-rated-kids-books-6 movies-r-rated-kids-books-7 movies-r-rated-kids-books-8 movies-r-rated-kids-books-9 movies-r-rated-kids-books-10 movies-r-rated-kids-books-11 movies-r-rated-kids-books-12 movies-r-rated-kids-books-13 movies-r-rated-kids-books-14 movies-r-rated-kids-books-15 movies-r-rated-kids-books-18 movies-r-rated-kids-books-19 movies-r-rated-kids-books-20 movies-r-rated-kids-books-21 movies-r-rated-kids-books-16

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...