פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השחקן שמגלם את ההר בסדרה משחקי הכס פרסם תמונות שלו עם החברה החדשה והבדלי הגדלים ביניהם פשוט מצחיקים

לפני כמה חודשים הסתיימה העונה השביעית של משחקי הכס, עונה שהותירה אותנו עם מתח וציפייה לקראת העונה השמינית והאחרונה. לצערנו, כבר בסוף העונה הקודמת התבשרנו שהציפייה הולכת להיות ארוכה מהרגיל וכי העונה האחרונה תעלה למסכים רק בשנת 2019. לכן כל שנותר לנו עד אז כדי להרוות את צימאון משחקי הכס שלנו הוא ליהנות מעדכונים מזדמנים ומפתיעים על חייהם של הכוכבים שמגלמים את הדמויות שכולנו כל כך נהנים לאהוב ולשנוא.

אחת הדמויות הללו, זו שכולם שונאים בסדרה אבל מאוד אוהבים במציאות, היא ההר, אותו מגלם השחקן האיסלנדי עצום המימדים הפת'ור ג'וליוס ביורנסן. הפת'ור, מפלצת של שרירים, משתתף דרך קבע בתחרויות האיש החזק בעולם ולאחרונה הגיע לתחרות שהתקיימה בעיר אלברטה בקנדה.

במהלך ביקור באחד הפאבים המקומיים ניגשה אל ההר מעריצה שביקשה להצטלם איתו. הצעירה היפהפייה, קלסי הנסון שמה, צדה את עיניו של ת'ור ומאותו רגע השניים לא נפרדים. למה אנחנו מספרים לכם את זה? בגלל פרט אחד משעשע במיוחד: ביורנסן, הענק האיסלנדי, מתנשא לגובה של 2.11 מטרים, יותר מחצי מטר מעל בת הזוג הקנדית שלו שסופרת 158 סנטימטרים בסה"כ.

Kelsey Henson (@kelc33)

הבדלי הגבהים המטורפים הללו, בתוספת העובדה שכל יד של ההר היא בגודל רגל של בת הזוג שלו, הופכים את התמונות הזוגיות החדשות של השניים לפנינה אמיתית, מחזה שונה ומצחיק שבהחלט לא רואים כל יום.

Kelsey Henson (@kelc33)
Kelsey Henson (@kelc33)
Kelsey Henson (@kelc33)

אחרי מסע קצר ומשותף ברחבי העולם השניים מנהלים כרגע קשר בשלט רחוק אבל מתכננים להיפגש שוב בחודש הבא. בינתיים הנה עוד כמה תמונות של השחקנית הקנדית המתוקה, גברת ההר בשבילכם.

Kelsey Henson (@kelc33)
Kelsey Henson (@kelc33)

כל התמונות: אינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...