פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מבוקשת במשטרת הפייסבוק: נערה עם קעקוע עקרב

מוטי קצב, ברמן מראשון לציון, בסה"כ ביקש לעשות מעשה טוב, ולעזור לבחורה חביבה ששהתה בפאב בו הוא עובד. הבחורה ניגשה אליו, טענה שאיבדה את הטלפון שלה, וביקשה להשתמש בנייד שלו כדי לבצע שיחה. מוטי, שלא חשד בכלום, עשה מה שכל בנאדם עם מידת רחמים היה עושה, ונענה לבקשתה. אם יש לך הגיון בריא, ואתם יודעים לעשות אחד ועוד אחד, אתם ודאי כבר מנחשים איך נגמר הסיפור הזה. כך כותב מוטי בסטטוס שהעלה לפייסבוק לפני כשעה. (קליק לסטטוס המקורי)

תשקיעו חצי דקה בקריאה ותבינו…..
תדמיינו לרגע שאתם ברמנים בבר כלשהוא, מדמיינים?! יופי.
עכשיו, אחרי שהקסמתם את עצמכם תזרמו עם הדמיון ותחשבו על סיטואציה שבחורה ניגשת אליכם בטענה שאבד לה הטלפון ושואלת אם אפשר להשאיל ממכם שיחה, היות ואתם אנשים טובים ברור שתסכימו לה נכון?! אז אני הסכמתי ונתתי לה לבצע שיחה מהטלפון שלי……
אמרנו שאתם ברמנים לא?! אז המשכתם לעבוד בזמן שהיא מחפשת, אחרי פחות מדקה הסתובבתם חזרה והבחורה נעלמה עם הטלפון שלכם………
ביזיון?! גועל?! הלם?! גם אני חושב!!!!!
הבחורה שבתמונה גנבה לי את האייפון בפנים! ועל מה?! על זה שניסיתי לעזור לה!!!!!!
אז כן גנבו לי את האייפון בצורה הכי נבזית ואני לא אנוח עד שאקבל אותו בחזרה!!
מי שמזהה בבקשה תשלחו לי הודעה בפרטי (חושבים שזאת היא? אתם לא בטוחים?) כל פיסת מידע תעזור…….

אז מי שקורא לעצמו חבר שלי בבקשה תשתפו את זה אצלכם בפייסבוק
מי שקורא לעצמו חבר שלה- תראו לה את הפוסט הזה ותיידעו אותה שזה רק עניין של זמן ושמאוד עדיף לה להחזיר את מה שלקחה….
שוב אני אומר, אני בסך הכל רוצה בחזרה את מה שנלקח ממני..

במידה ואתם לא מזהים אז פשוט תיזהרו ממנה, זה יקרה גם לכם!!!!!!!!
[email protected]

 

ביחד עם הסטטוס, צירף הנשדד גם תמונה של הגנבת הפוטנציאלית, מאותו ערב הזוי בפאב. אם אתם שואלים את עצמכם כיצד צילם מוטי את התמונה המוזרה הזו של הבחורה, אז כמובן, לא מדובר בתמונה שהוא צילם, אלא בתמונה שצילם הצלם המקומי במועדון. אם לעומת זאת אתם תוהים מדוע היא יושבת עם החולצה מורמת, זה כבר דיון אחר.

תחילה, לפני כשבוע, ניסה מוטי לפעול בצורה מתוחכמת, ופרסם סטטוס עם אותה התמונה בדיוק, כשהוא טוען שמצא סמארטפון השייך לבחורה בתמונה, וביקש את עזרת הגולשים במציאתה. כשהצעד הזה לא צלח, החליט ללכת על כל הקופה ולבקש  מהגולשים לעזור לו לאתר את הגנבת, באמצעות קעקוע העקרב המופיע על גבה התחתון, מעל הישבן.

הסטטוס והתמונה זכו עד כה לכמעט 40 שיתופים בפחות מחצי שעה, ועושה רושם שהתמונה הזאת תהפוך לויראלית, בתקווה שהבחורה, הגב, והקעקוע, יזוהו ויעניקו סוף טוב לסיפור. אנחנו נמשיך לעקוב, ונעדכן אתכם בהתפתחויות.

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...