פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רשת אופנה בריטית משתמשת בדוגמנים מאוד לא שגרתיים בקטלוג החדש שלה

בעוד חברות אופנה רבות ממשיכות להשתמש בדוגמניות ודוגמנים קלאסיים, יפים, רזים וחטובים, במותג האופנה הבריטי Debenhams אוהבים לשבור את המוסכמות ולעשות את הדברים מעט אחרת, ונוהגים להפגין יצירתיות ומקוריות בהפקת הקטלוגים שלהם. אמנם בשנים האחרונות המוסכמות הן לא בדיוק מוסכמות והמאבק נגד השימוש בדוגמניות רזות ובנפלאות הפוטושופ תופס מקום רב בשיח הציבורי, אך בפועל, לא נרשמים שינויים דרמטיים או קיצוניים בעולם האופנה.

בקטלוג האחרון, משתמשים בחברת האופנה Debenhams בשלל דוגמנים ודוגמניות המייצגים קשת רחבה של אוכלוסייה, וממש לא מיישרים קו עם הנורמה המקובלת בעולם האופנה. כך למשל תוכלו למצוא בקטלוג שלהם דוגמניות קטועות ידיים ורגליים, נשים מלאות במיוחד המדגמנות את בגדי הים, ספורטאים פראלימפיים, דוגמנים מעל גיל 40 כולל אחד שמתקרב לשנות השבעים שלו.

יש מי שיעריכו את היוזמה הזאת של בית האופנה, אך יש גם כאלה שבטוחים כי מדובר בניצול ציני של אנשים בעלי מוגבלויות כאלה ואחרות לטובת קידום האינטרסים של החברה. כנראה שגם כשמנסים להיות שונים וליצור קונספט חדש וחשוב, תמיד יהיו מי שיחכו בפינה. אספנו עבורכם כמה תמונות נהדרות מתוך בלוג החברה ואתם מוזמנים לשפוט בעצמכם.

דוגמנים 1 דוגמנים 2 דוגמנים 3 דוגמנים 4

דוגמנים 5 דוגמנים 6 דוגמנים 7

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...