פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

9 דרכים מצחיקות להתמודד עם הבעיה הכי מטרידה של גברים על הבוקר

אם אתן נשים, כנראה לעולם לא תבינו, אבל אם אתם גברים, סדרת האיורים המצוינת והמצחיקה הזו, היא ללא ספק אחת החשובות שתיתקלו בה.

אין גבר בעולם שלא מכיר את הרגע האיום הזה בו אתם מתעוררים לעוד בוקר שגרתי, אלא שרגע לפני שאתם מנפנפים מעליכם את השמיכה בדרך לביקור הקבוע בשירותים, אתם מגלים שיש איבר אחד שכבר התעורר כמה דקות לפניכם. מדובר כמובן בזקפת הבוקר הידועה לשמצה, אותה תופעת בלתי נשלטת שיוצרת עבורנו הגברים בעיה חמורה ומטרידה המתבטאת בעיקר בחוסר היכולת שלנו להיענות לדרישותיה של שלפוחית השתן שלנו שמאיימת להתפוצץ בכל רגע, ולהטיל את מימנו ברוגע ובשלווה.התוצאה: כאבים עזים ועמידה חסרת אונים מול האסלה תוך ניסיון כושל לחשוב על כל דבר, נורא ככל שיהיה, שיגרום לעניינים שם למטה להירגע ולחזור לשגרה.

האינפוגרפיקה המשעשעת והיצירתית הבאה מציגה דרכים שונות ומשונות עבור גברים להתמודד עם הבעיה הזאת ולהצליח לצאת מהשירותים בזמן סביר וכשידם על העליונה. אנחנו אמנם לא יכולים לקבוע בוודאות כי שלל האופציות המוצעות כאן באמת עובדות, אבל במבט ראשון, עושה רושם שיש כמה המלצות שתוכלו לאמץ, בעיקר אם יש לכם רקע בהתעמלות קרקע ומכשירים.

אם בכל זאת החלטתם ללכת על זה, אתם מתבקשים לנהוג בטיפים הללו בזהירות רבה וכמובן, לחטא טוב טוב את האסלה לפני שאתם מבצעים את ה"סופרמן". בהצלחה.

קשחת בוקר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...