פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת התחילה ללמוד איפור רק לפני שנה וכשתראו את הדברים שהיא עושה היום אתם תהיו בהלם

איפור גוף זה ממש לא טרנד חדש ויצא לנו כבר לראות הרבה אנשים שמשתמשים באיפור בדרכים שונות ועושים דברים יפים מאוד, אבל רק מדי פעם יוצא לנו להיתקל באנשים שעושים דברים כל כך מיוחדים שפשוט אי אפשר להתעלם מהכישרון הייחודי שלהם, והבחורה שאחראית על סדרת התמונות הבאה לגמרי נכנסת להגדרה הזאת.

מוניקה פאלקיק היא בחורה צעירה בת 23 מליטה שמצאה את היעוד שלה בחיים, היא אמנם למדה באוניברסיטה תואר ראשון בחקר השפה הספרדית אך גילתה רק בשנה האחרונה שהחלום האמיתי שלה זה בכלל לעבוד בתור מאפרת מקצועית. כמו שתראו מיד תחביב האיפור שלה הפך לעיסוק המרכזי ולפרסנה שלה.

היא החלה את המסע שלה להפוך למאפרת מקצועית רק לפני שנה, כשהחלה לאפר את עצמה ולהעלות תמונות איפור שלה לאינסטגרם, היא מספרת שהיא מיד מצאה את עצמה בזה. “כשאני עובדת הזמן עוצר מלכת, אני חיה בשביל הרגעים האלה שאני מסתכלת במראה ורואה שם מישהי אחרת שמסתכלת אלי בחזרה. כמובן שהבן אדם במראה זה עדיין אני, אבל זה מרגיש בו-זמנית שיש שם מישהו אחר.” ריכזנו לכם 30 תמונות מדהימות ומהפנטות של עבודות האיפור שלה. אם מתחשק לכם לראות עוד עבודות שלה מוזמנים לקפוץ לאינסטגרם (לינק בסוף הפוסט).

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...