פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמא הדאגנית הזאת לא מפסיקה להציק לבת שלה עם הודעות מצחיקות ומטופשות בכל פעם שהיא יוצאת

לבחורה המתוקה בתמונה (מימין) קוראים קיילין דימון, היא בת 18, וכמו שאר בנות גילה, גם היא משאירה בבית אמא מודאגת (משמאל) בכל פעם שהיא יוצאת לבלות עם חברים.

אמא מודאגת 9

את מרבית הערבים הפנויים שלה, מבלה קיילין ביחד עם החברה הכי טובה של סטיבי.

אמא מודאגת 10

לפני כמה ימים, רגע לפני שסטיבי עוזבת ועוברת ללמוד בקולג' מרוחק מהבית, נפגשו הבנות לערב סרט ביתי משותף אחרון בביתה של סטיבי. כצפוי, תוך זמן קצר קיבלה קיילין הודעת טקסט מאמא שלה, שדורשת לדעת איפה היא נמצאת.

תיקון 1

האם, שלא לגמרי השתכנעה מהתשובה של הבת שלה לאור כמה מקרי עבר בהם תפסה אותה משקרת, החליטה לנקוט בטקטיקה המצחיקה ופורצת הדרך החדשה שפיתחה. במקום להסתפק בהודעה כתובה, ביקשה האם תמונת סלפי משותפת של קיילין וסטיבי, כולל דרישה חשובה: שהאגודלים שלהן יהיו מורמים.

אמא מודאגת 6

"אני תמיד מתקילה את קיילין עם בקשות שונות ומשונות כי אני יודעת שיש לה בטלפון המון תמונות סלפי מוכנות עם חברים למקרה שאבקש" סיפרה האם.

קיילין, שכבר יודעת שעם אמא לא מתעסקים, נענתה לבקשה ושלחה לאמא שלה 2 תמונות בתגובה. אלא שאם חשבתם שבשלב הזה האם העקשנית תגיע אל סיפוקה, אתם טועים:

אמא מודאגת 7

"האמת שהאמנתי לה כבר בהתחלה" סיפרה האם. "אבל חשבתי שיהיה מצחיק להמשיך ולהתעלל בה".

אמא מודאגת 8

מיד בתום שיחת הטקסט הקורעת הזאת, פרסמה קיילין את צילומי המסך בחשבון הטוויטר שלה. תוך כמה שעות זכתה התכתובת של האם והבת לאלפי לייקים תגובות ושיתופים, בעיקר של צעירים שמכירים את "תופעת האמא המודאגת" ולגמרי מזדהים.

כמובן, בין המגיבים היו גם הורים שהודו לאם על שחשפה אותם לשיטה המצחיקה, והצהירו כי מעכשיו גם הם ידרשו תמונות סלפי מהילדים אם הם לא בטוחים שהם אומרים את האמת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...