פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמא הזאת לקחה את בתה בת ה-3 חודשים לטיול תרמילאים מסביב לעולם

הרבה אנשים מגדלים תינוקות ולא מעט בני אדם גם מטיילים ברחבי העולם. ברוב המוחלט של המקרים אלו לא שני דברים שעושים במקביל – להניק ולטייל במרחק 4000 ק"מ מהבית. או אם נאמר זאת בצורה פשוטה: עת לטייל ועת לחתל.

אבל קרן אדוורדס, בת 31 מלונדון, לא חושבת ככה. כשהבת שלה אסמה היתה בסך הכל בת שלושה חודשים, היא מכרה את האוטו, ארזה את החפצים, השכירה את הבית – ויצאה עם בעלה והרכה שזה עתה נולדה לטיול חובק עולם. כמה חובק עולם? ובכן, מאנגליה המשפחה הצעירה המריאה לאירלנד, ומשם לסינגפור, אוסטרליה, ניו זילנד, אינדונזיה, מלזיה, ויאטנם, טייוואן והונג קונג.

טיול התרמילאים (והמנשאים) המטורף הזה לקח עשרה חודשים ואדוורדס מספרת שכשהיא הודיעה על ההרפתקאה, המשפחה שלה פשוט חשבה שהיא משוגעת. מה שכן, לגמרי אפשר היה לראות את זה בא. הצעירה הלונדונית תמיד אמרה שהיא רוצה לראות כמה שיותר מהעולם. בשנות העשרים שלה היא טיילה ללא הרף וכשגילתה שהיא בהריון – החליטה שזה לא הולך להשתנות. אדוורדס מסבירה שהיא בחרה להתאים את הילדה לחיים שהיא רוצה, ולא להפך.

אמא ובת מטיילות 16

אולי תופתעו לשמוע, אבל לטייל עם תינוקת זה לא כזה קשה: "היא התנהגה מאד יפה ובגלל שהיא קטנה, קל לשמור עליה" סיפרה האם המוצ'ילרית. החסרונות, למקרה שתהיתם, צפיפות (כל המשפחה בילתה כל הזמן באותו חדר) ומגוון לא מספיק רחב של צעצועים. וגם אסמה לא באמת זכתה להתרגל לאנשים סביבה ולעבור תהליך של חברות.

אדוורדס, אחות במקצועה, תיעדה את חופשת הלידה המעניינת שלה בבלוג ובאמצעות תמונות שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה. לא מזמן המשפחה חזרה ללונדון עם תינוקת בת שנה וקצת שכבר הספיקה לחוות שיט וטיסות, לעשות טרקים, מסעות ולישון באוהל. כנראה שהרבה יותר מכל תינוק או תינוקת בני שנה בעולם. הנה תמונות נבחרות מתוך המסע.

אמא ובת מטיילות 1

אמא ובת מטיילות 13

טיול1

טיול3

טיול5

טיול6

טיול7

טיול8

אמא ובת מטיילות 2

אמא ובת מטיילות 3

אמא ובת מטיילות 4

אמא ובת מטיילות 23

אמא ובת מטיילות 8

אמא ובת מטיילות 9

אמא ובת מטיילות 10

אמא ובת מטיילות 11

אמא ובת מטיילות 12

אמא ובת מטיילות 6

אמא ובת מטיילות 14

אמא ובת מטיילות 15

אמא ובת מטיילות 17

אמא ובת מטיילות 18

אמא ובת מטיילות 19

אמא ובת מטיילות 20

אמא ובת מטיילות 21

טיול4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...