פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: אמא נתנה לילד בן ה-3 שלה לבחור לה את הבגדים במשך שבוע

סאמר בלזה, שחקנית ודוגמנית לשעבר שהיא גם אמא לשני ילדים מתוקים בהווה, הגיעה למסקנה שהחיים שלה יותר מידי שגרתיים ומונוטוניים. "בתור אמר, אני תמיד זאת שאומרת לכולם מה לעשות, מה ללבוש, איפה לשבת, מה לנקות וכל השאר" מספרת סאמר על הסיבה שהביאה אותה לבקש מבנה הקטן בן ה-3 לבחור עבורה את הבגדים שתלבש במשך שבוע. "חשבתי שזה יכול להיות כיף שהקטנצ'יק שלי יגיד לי מה לעשות לשם שינוי" היא מוסיפה.

אמא 1

כמובן, הבן הקטן זרם לחלוטין עם הבקשה המוזרה של אמו, וניגש מיד לעבודה. את התוצאה הסופית והמגניבה של השבוע המיוחד הזה, תיעדה סאמר בסדרת תמונות משעשעת המציגה את המראה שבחר עבורה הבן שלה בכל יום, כשלכל תמונה מצורף גם סיפור מאחורי הקלעים שלה, בו היא מסבירה כיצד בחר הבן שלה את הפריטים השונים.

מלבד כמה תקלות קטנות בהתאמת הנעליים, עושה רושם שלרוקוול הקטן דווקא יש חוש ממש לא רע לאופנה וחייבים להודות שהרעיון כולו הוא פשוט מקסים. הנה כל התמונות, ביחד עם ההערות של האם.

יום ראשון

היום הראשון היה נהדר. רוקוול בחר עבורי טי-שירט של בוב דילן יחד עם חצאית אפורה וטייץ. חשבתי  שהלוק הזה ייכנס ליום יום שלי מעכשיו, אבל אז הוא הוסיף את העקבים וקינח עם ז'קט כחול. ירדתי במדרגות וחיכיתי שבעלי יתחיל לצחוק עלי, אבל הוא לא שם לב לשום דבר שונה. הגעתי למסקנה שמיותר ללחוץ עליו לומר משהו כי הוא פשוט יגיד מה שכל הגברים אומרים "את נראית נהדר בכל דבר".

ילד בוחר את הבגדים של אמא 2

יום שני

זה כנראה היום האהוב עלי. הטייץ השחור עם הנקודות הלבנות נראה נהדר עם חולצת המיקי מאוס שלי ולמרות שלא הייתי בוחרת בנעליים האלה, זה דווקא ממש מגניב, סוג של הומאז' למיני מאוס.

ילד בוחר את הבגדים של אמא 3

יום שלישי

"אני אוהב פרחים", הוא הסביר את הבחירה בגרביים ובשמלה. את הנעליים הוא בחר בהתלהבות כל כך גדולה שגרמה לו לבכות, ואז לסיום הוסיף את הז'קט. קצת פחדתי מהתגובות והמבטים של האנשים כשאלך ברחוב אבל למרבה ההפתעה לא קיבלתי כאלה, ואישה אחת אפילו ניגשה אלי ואמרה שהיא ממש אוהבת את הגרביים.

ילד בוחר את הבגדים של אמא 4

יום רביעי

המלתחה הזו הייתה קצת יותר מאתגרת כי רוקוול בחר עבורי 3 חולצות. הצעתי לו להחליף אחת במכנס כי זה לא לעניין שאמא תלך בלי מכנסיים והוא הניד ראשו בהבנה ושלף מכנס מהארון. אחר כך, הוא בחר שתי נעליים מהארון ואני לא חושבת שהוא שם לב שהן שונות זו מזו. אם הייתי דואגת שהארון יהיה מסודר, זה לא היה קורה.

ילד בוחר את הבגדים של אמא 5

ילד בוחר את הבגדים של אמא 6

יום חמישי

החולצה הזאת נבחרה כי יש עליה חיצים. רוקוול חיפש גם מכנס תואם אבל התפשר על ג'ינס וסינן "כנראה שאת צריכה לדאוג למכנס עם חיצים". אחר כך הוא בחר שני מגפיים ושאל "זה מספיק דומה"?

ילד בוחר את הבגדים של אמא 7

בשלב הזה, יכולתי להבחין בכך שהוא ממש שמח שזה היום האחרון. הלו"ז הילדותי הצפוף שלו מלא בדברים מהנים ובחירת הבגדים שלי החלה לגזול ממנו זמן יקר. הוא כנראה מעדיף לצייר, לצבוע או לרכב על אופניים.

ילד בוחר את הבגדים של אמא 1

אני ממליצה לכל אמא לנסות את זה לפחות פעם אחת עם הילדים שלה. חילופי התפקידים האלה הם כיפים, מהווים סוג של תרפיה ומעניקים לילד תחושת ארחיות והרגשה שלדעה שלו יש חשיבות. מדובר בחווייה משחררת, שלגמרי זורקת אותנו מחוץ לשגרה בה אנחנו לובשים תמיד את אותם הבגדים המוכרים על פי המוסכמות. לבשתי בשני ימים שונים שתי נעליים שונות על כפות הרגליים שלי ואף אחד לא שם לב.

בשורה התחתונה, המסקנה הבולטת שלי היא שצריך למצוא יותר זמן להשתטות בלו"ז שלנו. זה כיף, זה משמח זה טוב לילדים, וגם ללב שלנו.

אמא 2

פורסם במקור: Babble. באמצעות: Buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...