פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכלב הזה נזקק לגשר בשיניים והתמונות שלו הן הדבר הכי מתוק שתראו היום

לא תמיד אנחנו יכולים לשים לב לכך, בעיקר בגלל שהכלבים שלנו לא ממש שולטים בשפה העברית, אבל גם להם, ממש כמו בני האדם, עשויות להיווצר בעיות שיניים, ואנחנו הבעלים חייבים להיות ערניים כדי להבחין בכך ולסייע להם בזמן, לפני שכל הסיפור נהיה מסובך.

מולי, צעירה אמריקאית המתגוררת במישיגן ועובדת במרפאה הוטרינרית שמנהל אביה ג'ים, אימצה לפני מספר חודשים את ווסלי, גור גולדן רטריבר מתוק.

כלב עם גשר בשיניים 2כלב עם גשר בשיניים 1

ווסלי הוא כלב מאושר שאוהב לרוץ, לשחק וכמובן לאכול. אולם, לא מזמן, כשמלאו לו 6 חודשים, התגלו אצלו בעיות שיניים.

כלב עם גשר בשיניים 3

"כששיני החלב שלו החלו להתחלף בשיניים הקבועות, שמנו לב שהן לא יוצאות כמו שצריך, ממוקמות בצורה לא נכונה בפה ומונעות ממנו את היכולת לסגור את הפה" סיפר מולי לאתר buzzfeed.

כלב עם גשר בשיניים 4

"ווסלי לא שיחק עם הצעצועים שלו, התקשה לאכול והחל לאבד מהמשקל שלו. זה היה מאוד מאוד מדאיג, והחלטנו שחייבים לעשות משהו כדי להקל על הכאב שלו ולאפשר לו לחיות באושר ממש כמו שאר הגורים בגילו".

כלב עם גשר בשיניים 5

למזלה של מולי, מעבר להכשרתו כווטרינר, אביה ג'ים הוא גם מומחה לרפואת שיניים בקרב בעלי חיים והוא שמח להתגייס למשימה ולמצוא פיתרון יצירתי לבעיה: גשר לכלבים.

כלב עם גשר בשיניים 6

למרות שמדובר בטכניקת טיפול מאוד לא שגרתית בקרב כלבים, ג'ים הסביר שבמקרה הזה לא נותרה כל ברירה אחרת. מסתבר שווסלי סובל ממצב רפואי שנקרא malocclusion (פגם בסגר הפה), והגשר הוא הסיכוי היחיד שלו לזכות שוב בחיוך בריא ולחיות חיים נורמליים. בימים האחרונים עבר ווסלי את טיפול השיניים המיוחד תחת הרדמה מלאה.

כלב עם גשר בשיניים 7

וכך הוא נראה עכשיו, בתמונה שכל מי שהיה לו גשר בשיניים בתקופת ההתבגרות שלו יוכל להזדהות איתה.

כלב עם גשר בשיניים 8

התמונות של ווסלי והגשר פורסמו לפני כשלושה ימים בעמוד הפייסבוק של המרפאה הווטרינרית וצברו שם קרוב ל-300 אלף (!!) שיתופים, ולעשרות אלפי תגובות של גולשים נלהבים שלא יכלו להישאר אדישים לתמונות המתוקות ואיחלו לווסלי שהפה שלו יחזור לעצמו בקרוב.

כלב עם גשר בשיניים 9

אגב, החדשות הטובות הן שבניגוד לבני האדם שנאלצים לענוד את הגשר בשיניים לפרקי זמן ארוכים במיוחד, ווסלי לא יצטרך להתחבא מהכלבים האחרים ליותר מדי זמן, היות והגשר צפוי להיות מוסר בתוך שבועות ספורים בלבד.

כלב עם גשר בשיניים 10

תהיה חזק ווסלי! בקרוב תוכל שוב לסגור את הפה :)

כלב עם גשר בשיניים 11

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...