פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הדוגמנית הזאת התעצבנה על חברת בגדי הים ששיפצה אותה בפוטושופ וחשפה את הצילום המקורי

מייגן קאוסמן, היא דוגמנית וסטודנטית לאופנה, מה שאומר כנראה שהיא אמורה להכיר ולהוקיר את עבודת הפוטושופ בצילומי אופנה. אז זהו, שלא. קאוסמן האוסטרלית הצטלמה לקמפיין פרסום של חברת בגדי ים ואחרי שראתה את המודעה בכיכובה, היא הזדעזעה לגלות שריטשו לה את הצורה.

הדוגמנית, שהיא מידה 8 אוסטרלית (34 בישראל) מספרת שלקח לה כמה רגעים להרים את הלסת מהרצפה: "ראיתי שפשוט חתכו אותי לחצי ושינו את הגוף שלי באופן דרמטי. זה בכלל לא דומה לי". מיד לאחר מכן היא כתבה לחברת בגדי הים, אבל הם לא ממש התייחסו, אז הדוגמנית פשוט פרסמה את התמונה המקורית לצד התמונה המעובדת באינסטגרם שלה, כדי למחות על דימוי הגוף הבעייתי שתמונה כזאת עלולה ליצור אצל נשים וגברים.

דיאטת פוטושופ: התמונה המקורית למטה, המשופצת למעלה:

דוגמנית נגד פוטושופ תמונה כפולה

גם הצלמת התת ימית שצילמה את התמונות, פיפ סאמרוויל, מודה שהתמונות המקוריות מופלאות ושלא היה צריך לעבד אותן בכלל. היא הסבירה ש"ככה נראית אישה כשהיא נהנית מהגוף שלה".

עוד בפטריה: הבחור הזה הכין לחברה שלו את המתנה הכי טובה אי פעם

ואם לחברת בגדי הים לא היו חסרות צרות, אז בנוסף לכל התברר שהדוגמנית שהעסיקו היא, למרבה האירוניה, גם בת של רופא אוסטרלי מוכר שעוסק בדימוי גוף, תזונה נכונה ומלחמה בהפרעות אכילה – וגם לו היה מה לומר בנושא. השילוב המשפחתי הזה הפך את המאבק של הדוגמנית בפוטושופ לאחד הנושאים הכי מדוברים ביבשת הרחוקה בימים האחרונים.

קאוסמן סיכמה את הפרשה בצורה הכי פשוטה וברורה: "זה הגוף שלי ואני מסרבת לתת לאף חברה להטיף לי שרזה יותר זה טוב יותר. התעשייה הזאת משוגעת!!!".

2
מייגן קאוסמן. נראה לכם שהיא צריכה להרזות?

 

והנה ראיון טלויזיה עם מייגן, אביה והצלמת שצילמה את התמונה המקורית:

 

הפרסום המקורי באינסטגרם. קליק להגדלה:

דוגמנית נגד פוטושופ 2
הפרסום באינסטגרם

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...