פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה לוקח את הכלבה הענקית שלו להרפתקאות קסומות ברחבי ניו יורק בסדרת תמונות מופלאה

למרות הגודל האמיתי שלהם, לכלבים קטנים יש נטייה משונה לחשוב שהם מאוד גדולים, עובדה שמספקת להם במקרים רבים ביטחון עצמי מופרז ותחושה שלא משנה כמה גדול הכלב שניצב מולם, הם לא רואים אותו ממטר, וישמחו לסגור איתו חשבון אם רק יעז להציק להם.

העובדה המשעשעת הזאת, שכל מי שבילה בחברת כלבים בחייו מודע לה, היא גם זו שהיוותה את ההשראה לסדרת התמונות הבאה, אותה יצר האמן מיץ' בוייר, ובמסגרתה הוא משתמש בקסמי הפוטושופ כדי לשפץ את התמונות של כלבת התחש האהובה שלו ויויאן, ולהעניק לה אחת ולתמיד את המימדים העצומים שהולמים אותה באמת.

ויויאן ומיץ' שעברנו לאחרונה להתגורר בניו יורק, הם החברים הכי טובים ועובדים יחד על ספר ילדים חדש בשם "ויויאן עוברת לניו יורק". מיץ' מספר שבתור ילד נאלץ לעבור בין 15 דירות שונות ב-15 מדינות בארצות הברית, ובכל פעם מחדש הרגיש שונה ומנוכר והתקשה להתמודד עם היותו "הילד החדש בשכונה". בסדרת התמונות שתהיה חלק מהספר החדש שלו, הוא מנסה לעזור לויויאן להרגיש גדולה ובולטת בעיר החדשה שסוף סוף מרגישה עבורו כמו בית אמיתי.

אספנו עבורכם כמה מהתמונות הנפלאות של ויויאן, כלבת התחש הענקית, בעיר הגדולה. לתמונות נוספות מוזמנים להיכנס לפרופיל האינסטגרם של ויויאן ולקמפיין הקיקסטארטר של מיטצ' (לינקים בסוף הפוסט).

1

2

3

4

5

6

6

7

8

מידע נוסף: האינסטגרם | קיקסטארטר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...