פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה התעורר אחרי לילה של אלכוהול וגילה על פניו קעקוע מטופש להחריד

מה הדבר הכי גרוע שיצא לכם לעשות בלי שהייתם מודעים אליו בזמן שהייתם שיכורים? לא משנה עד כמה מקורית ומפתיעה תהיה התשובה שלכם לשאלה הזו, כנראה ששום דבר שעוללתם לא מתקרב למה שקרה לגבר האומלל הבא.

גבר אירי בשנות החמישים לחייו, שבילה עם כמה מחבריו בסופ"ש גברים בעיירה בלאקפול שבאנגליה, התעורר בבוקר אחרי לילה רוויי אלכוהול. אלא שאז, כשהביט במראה, חוץ מהאנג אובר עצבני, חיכתה לו גם הפתעה מאוד לא נעימה: קעקוע של משקפי שמש על הפנים שלו.

1

תחילה, הגבר שסירב להזדהות בשמו היה משוכנע כי מדובר במתיחה עליה אחראים החברים שלו וחשב שמשקפי השמש על פניו צוירו באמצעות מרקרים. אבל אז כשניסה לשטוף את הצבע ללא הצלחה, המציאות טפחה על פניו. תרתי משמע.

כפי שניתן לראות בתמונת הפרופיל, מדובר בקעקוע בצבע כחול ובגודל טבעי של משקפי שמש תוצרת Ray-ban, שכולל גם את לוגו החברה בצד המשקפיים.

2

"אני לא זוכר שעשיתי קעקוע כזה בגלל שיצאתי לבלות וכשכל זה קרה הייתי ממש שיכור. כשהתעוררתי בבוקר למחרת הייתי בטוח שמישהו צייר עלי עם מרקר" סיפר הגבר האלמוני והוסיף: "כשחזרתי הביתה, כצפוי, זכיתי ללא מעט מבטים אבל לאט לאט התרגלתי לקעקוע והחלטתי לא לוותר עליו".

ההחלטה של הבחור להשאיר את הקעקוע החזיקה מעמד מספר שבועות אבל אז, ערב אחד, כשיצא שוב לבלות עם חברים, הוא נתקל באדם שצחק על הקעקוע שלו ולגלג עליו. "בבוקר למחרת התחלתי לחשוב על מה חושבים המשפחה והחברים שלי והחלטתי שאני לא רוצה שהם ירגישו נבוכים כשהם מסתובבים איתי, אז החלטתי להיפטר ממנו".

3

מאז, במשך קרוב לשנתיים, עבר הגבר 6 טיפולי לייזר מיוחדים כדי להסיר את הקעקוע מהפנים שלו. כשבעלת מכון היופי בו טופל הגדירה את המקרה שלו כ"אחד מפיגועי הקעקועים הכי נוראיים שהיא אי פעם ראתה".

"חששתי לבצע את התהליך כי שמעתי על מספיק סיפורי אימה שכללו אנשים שמחקו קעקועים בלייזר ונותרו עם צלקות מכוערות, אז  בהתחלה עשינו ניסוי קטן על הקצה של הקעקוע, וכשראיתי שהכל הולך חלק המשכתי עם הטיפול להסרת הקעקוע כולו. אם היה סיכוי כלשהו שאשאר עם צלקת, הייתי מעדיף להשאיר את המשקפיים" סיפר.

4

הגבר הממושקף סירב לחשוף את סך כל העלויות שגרר הטיפול הלא פשוט, במיוחד לאור המיקום הבעייתי של הקעקוע, אבל שמח לבשר כי אחרי שנתיים, פניו חזרו להיות נטולות משקפיים. "התהליך היה מדהים. אין צלקות וכאשר חברים שלא ראו אותי הרבה זמן מגיעים לבקר הם שמים לב שמשהו שונה ואז נכנסים לשוק כשהם מבינים שהקעקוע נעלם. הטיפול היה הצלחה גדולה".

5

אם כן, סוף טוב הכל טוב, והמסקנה מכל הסיפור הזה היא ברורה: אם משתכרים לא מתקעקעים. ואם בכל זאת שתיתם והחלטתם להתחדש בקעקוע של זוג משקפיים, לכו על משקפי ראייה ואל תשכחו לבחור מסגרת שמתאימה לפנים שלכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...