מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מלכות יופי אמריקאיות מתפשטות בקמפיין פרובוקטיבי נגד תעשית הפרווה

ארגון Peta המעודד טבעונות ונלחם למען זכויות בעלי החיים ידוע בפרסומות הפרובוקטיביות שלו, ובכל פעם מחדש מצליח להפתיע ולבעוט בפרסומות שאינן תמיד נעימות לצפייה, ולעיתים כוללות עירום בוטה, או מסרים חריפים וחדים שלא תמיד מתקבלים בהבנה על ידי קהל הגולשים. אולם, אין מה לעשות, בכל הנוגע לזכויות בעלי החיים, המטרה מקדשת את האמצעים, ובארגון Peta ממש לא בוחלים בכאלה.

בקמפיין החדש שלהם היוצא כנגד תעשיית העור והפרווה, גייסו בארגון ארבע מלכות יופי אמריקאיות לשעבר. מלכות היופי מסבירות בסרטון שעלה לפני כארבעה ימים לרשת, מדוע הן מתנגדות לתעשייה הנוראית הזאת, ומשתפות את הצופים בחווייות לא נעימות שנאלצו לעבור בקריירה שלהן וקשורות לעור ופרווה. כמובן, כמו בכל קמפיין של הארגון, ארבע מלכות היופי נתבקשו להצטלם בעירום למען המטרה, כדי לתמוך במסר הנלווה למודעות הפרסום המלוות אל הקמפיין: תרגישי יפהפיה, בעור שלך (feel beautiful in your own skin).

פיתה 1

שימו לב: מעבר לעירום החלקי המוצג בסרטון הבא, מוצגות בו גם תמונות קשות מאוד לצפייה הממחישות את הסבל הלא ייאמן שחיות נאלצות לעבור לפני שהן הופכות למעיל על קולב. הדיסונס הגדול בסרטון בין העירום לתמונות הזוועה הופך את הסרטון הזה למאוד בעייתי ויוצר אי נוחות רבה בעיני הצופה, אי נוחות שבטלה בשישים לעומת הסבל שעוברות החיות האומללות.

קמפיין מודעות העירום של מלכות היופי מצטרף לסדרה ארוכה של מודעות פרסום של הארגון נגד תעשיית העור והפרווה. אספנו עבורכם חלק מהמודעות הללו כאן.


פיתה 2 פיתה 8 פיתה 7 פיתה 6 פיתה 5 פיתה 4 פיתה 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...