פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

העולם המיניאטורי המופלא של החלזונות בסדרת תמונות מדהימות

מערכת היחסים שלי עם חלזונות תמיד הייתה מורכבת. כשהייתי ילד, נהגתי לשחק איתם בגינה, לתת להם לזחול על כף היד שלי, ובאופן כללי האהבה בינינו פרחה. אי שם, כשהתבגרתי, חלה התדרדרות משמעותית בקשר שלנו, והחלזונות הפכו ליצורים דיי דוחים בעיניי, כך שכעת אנחנו על מסלול אהבה-שנאה שכזה.

הצלם הרוסי המוכשר וייאצ'יסלב מישנקו לעומת זאת, נמשך לעולם הזוחלים והחרקים מאז שהיה ילד, והאהבה הזו רק הלכה והתעצמה אצלו. סדרת התמונות עוצרות הנשימה שלו, לוקחת את האהבה הזו שלו אל היצורים המריירים למחוזות חדשים ומופלאים, בסדרת תמונות מהפנטות ומרהיבות הממחישות איך נראה העולם הענק בו אנו חיים מנקודת מבטם של החלזונות הקטנים.

חלזונות 5

"בתור ילד" מספר מישנקו "אבא שלי לימד אותי ללקט פטריות בשדות ליד הבית, כך שתמיד יצא שנתקלנו באינסוף חרקים שונים ומשונים. כשהתבגרתי והפכת לחובב צילום מושבע , החלטתי להנציח את הסצנות הקסומות הללו במצלמה".

מישנקו צילם את כל התמונות הללו בסביבה הטבעית שלהן, כשהחלזונות הם הפרזנטורים הראשיים וטיפות המים, הצמחים, פירות היער וכל השאר משמשים כתפאורה מושלמת וצבעונית שהופכת את התמונו תהללו למפגן כישרון ויופי עוצרי נשימה.

מלבד החלזונות, מצלם מישנקו בכישרון רב עוד יצורים חיים רבים ולא רק, ואת כל התמונות האדירות שלו תוכלו למצוא כאן, או באתר שלו.

קליק על התמונות להגדלה

חלזונות 1

חלזונות 2

חלזונות 8

חלזונות 3

חלזונות 4

חלזונות 6

חלזונות 7

חלזונות 6

חלזונות 13

חלזונות 12

חלזונות 11

חלזונות 10

חלזונות 9

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...