פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התמונות הללו יגרמו לכם לחשוב פעמיים לפני שתזמינו אוכל במסעדה

כמעט לכל אחד יצא לשבת פעם במסעדה ולתהות מה באמת קורה מאחורי הקלעים או במטבח שלה, לפני שהמנה שהזמין מגיעה אליו לשולחן. בין אם מדובר במסעדת מזון מהיר או מסעדות יוקרתית יותר, תמיד מקונן בנו החשש שאולי המטבח לא נקי, אולי מישהו ירק לנו במנה, נגע באוכל שלנו בידיים חשופות, או עבד בצורה מאוד לא נקייה. לרוב, אין לנו ברירה אלא לבטוח במקום בו בחרנו לאכול, ולהתנתק מהמחשבות הענייניות אך הפרנואידיות הללו.

אולם, אחרי שראינו את סדרת התמונות הנוראית הזאת שהעלתה לרשת גולשת באתר Reddit תחת הכותרת "לעבוד בקפה מיאמי זה פשוט דוחה", אני לא בטוח אם נוכל לחזור להיות הלקוחות התמימים שהיינו עד היום.

עובדת במסעדת Miami`s Cafe במרילנד, ארצות הברית, פרסמה לפני יומיים סדרת תמונות שצילמה בחלקים האחוריים של המסעדה, אלה שאינם גלויים לעיני הלקוחות: המסדרונות, המטבח, השירותים ועוד. התמונות הללו, אם הן אמיתיות, עשויות לסגור את המסעדה הזאת מיידית, היות והן מציגות מפגן זוהמה מרשים במיוחד הכולל לכלוך, ג'וקים שירותים מזוהמים ועוד שאר מפגעים דוחים.

Let-me-just-shake-the-bugs
חרקים בתוך קופסאות האוכל החד פעמיות

התמונות שהועלו לאתר שיתוף התמונות IMGUR, זכו לקרוב למליון צפיות רק באתר עצמו, ולאזכורים ושיתופים רבים באתר Reddit, וכמובן, לתגובות מזועזעות  מצד הגולשים, שגם שלחו מכתבי תלונה רבים במייל למחלקת התברואה במחוז. בעקבות התלונות הרבות ערכה מחלקת התברואה ביקור במסעדה ולא מצאה שום עדות לבעיות תברואתיות יוצאות דופן כלשהן שעשויות לעניין את הציבור.

גולשת רדיט שהעלתה את התמונות עדכנה בהמשך כי התמונות שהעלתה לא צולמו בעת האחרונה, אך מאגף התברואה נמסר כי גם בדיקות קודמות במסעדה לא העלו בעיות מיוחדות.

ברשת המסעדות הפרוסות ברחבי אמריקה נדהמו לגלות את התמונות ואת הסערה ברשת  ומסרו תגובה רשמית על פיה הם אינם יכולים לאשר את אמיתות התמונות והאם בכלל צולמו באחד מסניפי הרשת, אך הבהירו כי הם מקפידים לשמור על כל כללי הנקיון והתברואה המקובלים, והאוכל שלהם בטוח וטעים.

בשורה התחתונה, כשאנחנו מזמינים מנה במסעדה, אין לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמיים, וגם הוא לא ערב להגיינה סבירה. מה שבטוח, לא צריך להאמין לכל מה שקוראים או רואים באינטרנט.

Cockroach-saying-Good-Morningquot
מקק במטבח המסעדה
gum-on-cash-machine
מסטיק לעוס דבוק לקופה
One-of-many-Roach-Holesquot
ג'וקים במערכת הביוב
Floor-coming-apart
חריצים ברצפה

Air-freshener-in-the-bathroom

Employee-bathroom
שירותי עובדים שנראים יותר גרועים משירותים ציבוריים
Right-out-of-the-fridge
ג'וק בתוך החמאה
Our-cleanquot-mugs
מתי לאחרונה שטפו את כוסות הקפה הללו?

See

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...