פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אתר המשטרה המגניב בעולם

בשבוע שעבר הצגנו לכם שני אתרי גלילה מגניבים ביותר, הראשון של יצרנית המכוניות ניסאן, והשני של החברה המתחרה פג'ו. האתרים המגניבים המייצרים אפקטים נחמדים כאשר גוללים אותם מטה תופסים תאוצה, וכעת אתר חדש ומפתיע מצטרף לרשימת הנגללים, האתר הרשמי של משטרת מילווקי.

האתר החדש של משטרת מילווקי הוא ללא ספק אחד האתרים היותר מגניבים, בטח בהתחשב בעובדה כי מדובר באתר של גוף רציני וקשוח כמו משטרה. אפקט הגלילה בא לידי ביטוי באתר באמעות תמונות נהדרות המציגות את צוות התחנה, אך הוא לא גולת הכותרת של האתר. אתר המשטרה המקומית מספק מגוון נתונים מעניינים המתעדכנים על בסיס יומי, החל מהאירועים המרכזיים האחרונים בהם הייתה מעורבת משטרת מילווקי, דרך נתונים סטטיסטיים עדכניים על אחוזי הפשיעה, אירועים אלימים, שוטרים גיבורי היום וכמובן, החלק הכי מעניין, רשימת המבוקשים העדכנית במילווקי והכל בתצוגה ויזואלית מרשימה ומהפנטת.

האתר המשטרתי מייצר לשם שינוי תחושת אהדה וסימפטיה לחבורת השוטרים המוצגת בו, ויוצר את התחושה שבמשטרת מילווקי יש אחלה חבר'ה הנמצאים שם כדי להגן ולשמור על האזרח הקטן ועל הדרך גם לשמור אותו מעודכן. טיפ למשטרת ישראל: הקליקו כאן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...