פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הקלפים המעולים של “מדינת הזבל” מציגים את כל מה שרע בישראל

לא ייאמן, אבל איכשהו, בעוד פחות מתשעים יום, נמצא את עצמנו כולנו שוב מאחורי הפרגוד, אחרי עוד מערכת בחירות בזבזנית ומאוסה. ובכל זאת, למרות שבחירות הן אף פעם לא כיף גדול, יש דווקא שני דברים חיוביים בתוך כל הבלגן הזה: הראשון והמבורך הוא יום חופש (הידד!) והשני, המוחות היצירתיים ברשת שמתעוררים לחיים ומצליחים להבריק ולהצחיק אותנו כל הדרך אל הקלפי.

עמוד פייסבוק חדש ומעולה מתבסס על “חבורת הזבל“, סדרת הקלפים הנוסטלגיים שהפכו ללהיט הכי גדול בקרב ילדי ישראל בסוף שנות השמונים, והופך אותם ל”מדינת הזבל”, סדרת איורים סאטיריים מצחיקים וחריפים המציגים את הבעיות והתחלואות האמיתיות במדינה שלנו, אלו שהפוליטיקאים שלנו אוהבים לקשקש עליהן בלי סוף לפני הבחירות, ושוכחים מהן שנייה אחרי שהתיישבו על כסא המנהלים החדש שלהם בכנסת.

מדינת הזבל 2

את האיורים המבריקים הללו שנראים ממש כמו אותם קלפים בלתי נשכחים מהילדות, יצר גל שקדי, במאי אנימציה ומאייר, לקראת הבחירות ההולכות ומתקרבות. כמובן, המטרה שלו היא לנסות לפקוח לכולנו את העיניים רגע לפני שאנחנו שוב משתמשים בכוחות העל הדמוקרטים שלנו.

העמוד שכבר צבר מעל 3000 אוהדים, מבטיח לנו קלף “מדינת הזבל” חדש בכל יום, והאמת? מתאים לנו. “יש פה כל כך הרבה בעיות בשוליים, וכולם מדברים על דברים כללים” מספר שקדי לאתר הפטריה ומוסיף: “אני רוצה להתעסק בפרט, במורה שלא גומר את החודש, בילד שאין לו ארוחת 10, באלימות בכבישים וכו'”. את המדבקות המגניבות שהוא יוצר, מתכנן שקדי לחלק ברחובות לקראת הבחירות, ואפילו שוקל  להקים תערוכה מיוחדת ביום הבחירות עצמו. קליק לביקור בעמוד.

מדינת הזבל 1

מדינת הזבל 3

מדינת הזבל 4

מדינת הזבל 5

מדינת הזבל 6

מדינת הזבל 7

מדינת הזבל 8

מדינת הזבל 9

מדינת הזבל 10

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...