פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית היום ארוחת ילדים של מקדונלד'ס שנרכשה בשנת 2010

ברשת המזון המהיר מקדונלד'ס מנסים כבר שנים להילחם במוניטין הרע שדבק בהם, שכולל אינסוף ביקורות חריפות ושמועות דוחות במיוחד בנוגע לחומרים מהם עשוי האוכל שהיא מגישה, החל מההמבורגרים, דרך הצ'יפס ועד נגיסי העוף הידועים לשמצה.

בשנים האחרונות, מנסה מקדונלד'ס למתג את עצמה מחדש עם קו בריאותי הרבה יותר, אלא שלמרות המאמצים הללו, אחת לכמה זמן צץ סיפור חדש כמו זה שתראו מיד, כזה שמזכיר שוב לכולנו למה כדאי לנו, על אף האהבה הגדולה אליו, להתרחק מהמזון שמציעה הרשת.

ג'ניפר לובדהי, צעירה בת 33 ובעלת מרפאה כירופרקטית באלסקה, פרסמה לפני מספר ימים בפרופיל הפייסבוק שלה צמד תמונות בהן היא מציגה לראווה כיצד נראית ארוחת ילדים של מקדונלדס אותה רכשה בשנת 2010. וכך היא כותבת:

"חלפו יותר מ-6 שנים מאז רכשתי את ארוחת הילדים הזאת במקדונלדס. הארוחה יושבת אצלנו במשרד במשך כל הזמן שחלף ולמרבה הפלא, היא לא נרקבה, העלתה עובש או התפרקה בכלל!!! הריח היחיד שעולה ממנה הוא ריח של קרטון. ביצענו את הניסוי הזה כדי להראות לפציינטים שלנו כמה לא בריא ה"אוכל" הזה, במיוחד עבור הילדים שלנו. יש כל כך הרבה כימיקלים באוכל הזה. תבחרו באוכל אמיתי! תפוחים, בננות, גזר, סלרי… זה מזון מהיר אמיתי."

ארוחת ילדים שש שנים אחרי 2

כפי שתוכלו לראות בתמונה, ארוחת הילדים שרכשה ג'ניפר כללה צ'יפס, שתייה ונגיסי עוף ועושה רושם שלמרות הזמן הרב שחלף, כמעט שום שינוי לא חל בשני מוצרי הדגל האלה של מקדונלד'ס, מלבד העובדה שהם נראים מעט מיובשים. לא עובש, לא ריקבון ושום סימן של התכלות.

ביחד עם התמונה שמציגה את הארוחה, פרסמה ג'ניפר גם את תמונת האריזה של הארוחה ועליה החשבונית המקורית עם תאריך הקניה, כאשר הפרט הכי אירוני ומשעשע בתמונה הזו, היא העובדה שבניגוד לפריטי המזון, הקבלה דווקא ספגה את נזקי הזמן, ונראית כאילו היא עומדת להתפורר.

ארוחת ילדים שש שנים אחרי 1

צמד התמונות שפרסמה ג'ניפר גרפו קרוב לרבע מליון (!!) שיתופים ובאינסוף תגובות נגעלות של הגולשים, כולל אחת מצחיקה במיוחד של ג'ניפר עצמה שהעריכה על פי תוצאות הניסוי שלה "שקופסת הקרטון של הארוחה תתכלה הרבה לפני המזון עצמו".

אגב, ג'ניפר היא ממש לא הראשונה לבצע ניסוי כזה. לפני כחצי שנה סיפרנו לכם כאן על יורטור סמארסון, בחור איסלנדי שרכש בשנת 2009 את ההמבורגר האחרון שמכרה הרשת לפני שסגרה את סניפיה במדינה הסקנדינבית. כמו ג'ניפר, גם סמארסון לא נגע בארוחה שרכש, והיא מוצגת לראווה גם היום באחד המלונות בעיר ריקיאוויק, כולל מצלמת רשת שמתעדת אותם 24 שעות ביממה, כדי שגולשים מרחבי העולם יוכלו לצפות בה.

הארוחה האחרונה של מקדונלדס באיסלנד

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...