מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

וואו: כך נראית היום מי שכונתה בעבר "האישה הכי שמנה בעולם"

במשך שנים ארוכות, הייתה מיירה רוסלס, אמריקאית בת 34, כלואה במיטה שבביתה. מי שזכתה לכינוי "האישה הכי שמנה בעולם" כבר הגיעה למשקל של קרוב לחצי טון (457 קילוגרם), וכפי שתוכלו לראות בתמונה, לא ממש יכלה לעשות שום דבר מלבד לשכב במיטה, להיעזר בכמה אנשים כדי לשנות תנוחה מדי פעם למצב ישיבה ולחשב את קיצה לאחור.

האישה השמנה בעולם 4האישה השמנה בעולם 2

אם לא דיי במשקל העודף, הסיפור של מיירה הפך לטראגי במיוחד כשבשנת 2008 מת האחיין הקטן שלה אליסאו לאחר שספג  חבלות קשות בראשו. על פי הגרסה שמסרה מיירה לשוטרים שהגיעו למקום, היא השגיחה על האחיינים שלה בזמן שאחותה יצאה מהבית ומחצה בטעות את הילד בן השנתיים כשהתגלגלה עליו. הסיפור המטורף הזה פורסם בכל מהדורת החדשות בארצות הברית ובעולם ומיירה האומללה זכתה לכינוי "Half-Ton Killer" (רוצחת חצי טון), ולהשפלה פומבית גדולה במיוחד כשיותר מעשרה שוטרים ורופאים נדרשו כדי לשבור את הקיר בביתה, להוציא אותה החוצה ולהעלות אותה לאמבולנס המיוחד שהסיע אותה לבית המשפט, מול עיני המצלמות שהעבירו את האירוע בשידור חי בערוצי הטלוויזיה השונים.

האישה השמנה בעולם 6

ואז, 3 שנים מאוחר יותר (2011), כאשר המשפט עדין מתנהל, הגיע הטוויסט הדרמטי והסופר מפתיע בעלילה. עורך הדין של מיירה, שהיה משוכנע לאורך כל הדרך כי משהו מסריח בסיפור הזה, ביקש מיירה להדגים בבית המשפט כיצד התגלגלה ומחצה את האחיין. מיירה, שבקושי מסוגלת להזיז את הידיים והרגליים לא הצליחה לבצע את המשימה הפשוטה, ואז נשברה, פרצה בבכי והודתה שבדתה את הסיפור כדי לחפות על אחותה ג'יימי שנהגה להכות את הילדים שלה, וגרמה למוות של בנה לאחר שהכתה אותו באכזריות עם מברשת שיער בכל חלקי גופו. מיירה ריגשה את העולם כשאמרה לשופטים שלא היתה לה בעיה לקחת את האשמה עליה היות והרגישה שהיא אולי חיה מבחוץ, אבל גם ככה מתה לחלוטין מבפנים. היא כמובן זוכתה מאשמה, אחותה נשלחה לכלא ל-16 שנים.

האישה השמנה בעולם 1
כך היא נראתה אחרי הזיכוי, רגע לפני שהחלה בדיאטה הרצחנית.

אם חשבתם שהשתלשלות האירועים ההזויה הזו הסתיימה כאן, אתם טועים, כי כאן רק מתחיל הסיפור המופלא של מיירה, שמאז סיום המשפט החליטה לשנות את חייה לחלוטין ולעשות כל שביכולתה כדי לרדת במשקל ולטפל בשני האחיינים בנוספים שלה שנותרו ללא אמא. כמעט 4 שנים ו-11 ניתוחים אחרי, כשמביטים בתמונות של מיירה, קשה לזהות שמדובר באותה בחורה. בעזרתו של רופא צמוד בשם ד"ר יונאן, רוסלס השילה ממשקלה יותר מ-350 קילוגרמים, והיום, לאחר שקיבלה את חייה במתנה, היא שוקלת קצת פחות מתשעים קילו (!!) ונראית פשוט נהדר.

מיירה 5מיירה 1

כמובן, התהליך לא היה פשוט. בשבועיים הראשונים השילה מיירה ממשקלה 45 קילוגרמים. אלא שלמרות ההתקדמות הלא רעה, היא נדרשה להשיל כמעט 200 קילו נוספים בכוחות עצמה כדי להגיע למשקל "סביר" של 250 קילו, משקל שיאפשר לה לבצע ניתוח ראשון לקיצור קיבה ובהמשך עוד סדרת ניתוחים דומים וגם כמה ניתוחים קוסמטיים להסרת עור עודף, שהאחרון ביניהם התקיים ממש לפני חודש.

האישה השמנה בעולם 5
מובלת לניתוח על ידי סוללת רופאים ואחיות
האישה השמנה בעולם 3
מיירה על שולחן הניתוחים בניתוח הראשון שלה

"פעם חייתי כדי לאכול", סיפרה מיירה בראיון לרשת ABC "היום אני אוכלת כדי לחיות, וזה ההבדל הגדול". מיירה גם פתחה עמוד פייסבוק בו היא מדווחת לעשרות אלפי העוקבים שלה על התקדמות תהליך ההרזיה והחזרה לנורמליות שלה, והיא מקווה שהסיפור שלה יהווה מקור השראה לאנשים רבים אחרים שאיבדו ממש כמוה את החשק לחיות.

מוזמנים לצפות בכתבת וידאו קצרה הכוללת גם ראיון עם מיירה כפי שהיא נראית היום:

ועוד כמה תמונות נפלאות לבד ועם החבר החדש שיגרמו לכם לשפשף את העיניים.

מיירה 5 מיירה 3 דרך: DailyMail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...