פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבלוגרים של מה וזה: מצד אחד אתה, מצד שני אתה (וידאו)

לפני כחצי שנה, עלה לאויר הרשת אתר “מה וזה”, אתר ישראלי נהדר שודאי כבר יצא לכם להיתקל בו לא מעט בפיד הפייסבוק שלכם. “מה וזה” הוא מיזם תוכן ייחודי לחבר’ה צעירים הבנוי על קהילה של כמאה וחמישים בלוגרים, המשתפים את הגולשים בדעותיהם, מחשבותיהם ורגשותיהם במגוון קטגוריות נושאים מקוריות ביניהן ‘יציאות ובילויים’, ‘תשע עד חמש’, ‘בקרוב אצלך’, ‘קולטורה’ ועוד. התכנים כיפים לקריאה ברובם, וכל אחד יוכל למצוא את הכותבים שמעניינים אותו בנישה אליה הוא מתחבר.

לאחרונה, השיקו במה וזה שיתוף פעולה חדש עם חברת הסטארט אפ הישראלית Veed.me, מעין רשת חברתית שיתופית שמטרתה לקשר ולייצר שיתופי פעולה בין לקוחות ליוצרים בעולם הוידאו והסרטונים השיווקיים. לרגל שיתף הפעולה החדש וחגיגות חצי שנה לאתר, השיקו משיקים היום ב”מה וזה” סרטון חדש ומקסים, המדגים באמצעות סדרת סרטונים קצרצרים שנשזרו לסרטון אחד, את המהות והקונספט של “מה וזה”.

maveze

הסרטון מוצג כולו כמסך מפוצל, כשבשני צידי המסך מתרחשים שני אירועים שונים, עם חוט מקשר ביניהם. הסרטון ממש כיפי לצפייה, עשוי נהדר, ומצליח להעביר את המסר העיקרי של אתר הבלוגים האישיים: כולנו חווים חוויות שונות, רואים את הדברים מזויות ראייה שונות ויחודייות, אך בסופו של דבר אוהבים לחפש למצוא את עצמנו בסיפורים של אנשים אחרים.


טל וולקוביץ’, ממייסדות “מה וזה”, מספרת לאתר הפטריה: “מה וזה נולד במטרה להוות את קהילת הצעירים החזקה בישראל באון ליין. להוות מקום שייתן במה לצעירים ויקדם אותם, שיהווה קצת “ספת פסיכולוג” לדור שלנו ושייצר חיבורים וקשרים בין צעירים. כל זאת דרך תוכן שהוא חוויתי ואניפורמטיבי. הסרטון שהפקנו יחד עם VeedMe מתאר סיטואציות מהחיים שלנו כצעירים ומכניס את הצופים לעולם של מה וזה”.

maveze 4

בין הבלוגרים הכותבים באתר תוכלו למצוא כמה פרצופים מוכרים מעולם המדיות החברתיות כמו רן פינקלשטיין, יהלי ברקן, שירה עדן, דודי קישוני, אסנת גרייצר, ליאור פרנקל, ניר פלקס, רינה בונין, וליטל עופר. אם גם אתם מרגישים שיש לכם מה לומר, אבל אתם מעדיפים לכתוב אותו, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם כאן ולקחת חלק בעולם של מה וזה. קליק לפוסט ‘מאחורי הקלעים’ של הסרטון.

קרדיטים:

יזמי “מה וזה”: טל וולקוביץ, יעל מונרוב, מור וולקוביץ ואיל דרור
יזמי VEED.ME: אורן הוד, יואב הורנונג ונורי זוארץ
צולם על ידי: חגי בן כוזרי ועודד אשכנזי
ערך: חגי בן כוזרי

maveze 3 maveze 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...