פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אחרי שאשתו של הבחור הזה סירבה להצטלם לתמונות הריון הוא החליט להצטלם במקומה ואלה התמונות המצחיקות שיצאו לו

כריס יוטרה ובת הזוג שלו ניסו במשך שנתיים להיכנס להריון ללא הצלחה, השניים התחילו להיות מיואשים עד שלפתע יום אחד כריס קיבל הודעה מאישתו שבדיקת ההריון שלה יצאה חיובית וסוף כל סוף הם בהריון. כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם רמת ההתרגשות והציפייה אחרי כל כך הרבה זמן של ניסיונות היתה גבוהה במיוחד, וכחלק מההתלהבות של המאורע כריס הציע לה לעשות בהמשך גם תמונות הריון אמנותיות.

אך להפתעתו של כריס אשתו ממש לא התלהבה מהרעיון, היא לא אוהבת להצטלם ועל אחת כמה וכמה לחשוף את הגוף שלה בתמונות, גם אם מדובר בסשן תמונות הריון. אחרי אין ספור ניסיונות שיכנוע הוא הבין שהיא לא תעשה את זה בשום אופן. הקטע האבסורד בכל הסיפור הזה הוא שכריס הינו צלם במקצועו וחלק ניכר מהעבודות שהוא עושה הן צילומי הריון, על כן זה היה טבעי שהוא ירצה לפנק את אשתו בזיכרון מקסים של שלבי ההריון המתקדמים שלה.

למרות שאישתו סירבה להצטלם, כריס החליט שהוא ישאיר למשפחה מזכרת קטנה ומצחיקה מההריון הראשון והכל כך מרגש שלהם. כריס החליט לעשות לעצמו את בוק של צילומי ההריון. הוא צילם את עצמו בשלל פוזות מלאכותיות, שמאלציות ובעיקר מאוד מצחיקות, כשאת תפקיד הבטן ההריונית מגלמת כרס הבירה שלו, וללא ספק היא עושה עבודה מצויינת. כצפוי, המראות העולים מסדרת התמונות הזאת שהפכה ויראלית ברשת אינם פשוטים לצפייה, אבל ללא ספק ראויים להערכה על ההשקעה ובזבוז הזמן האיכותי הזה של האב. דרך אגב, אם אתם חושבים שהתמונות הללו הן הזויות, כדאי שתבדקו את 25 תמונות ההריון האלה, שגורמות לתמונות שצילם האב הזה להיראות כמו יצירות אמנות.

באמצעות  bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...