פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה יוצר כרטיסי ברכה מגניבים מקופסאות גפרורים עם מסר נסתר בפנים

מישהו צריך להגיד את זה אחת ולתמיד: גם כרטיסי הברכה המגניבים והמקוריים ביותר – הם די משעממים. מאז המצאת הדפוס ועד היום, נראה שאין רעיון אחד שלא חשבו ואז גם שחקו אותו לחלוטין. אז האם הגיע הזמן להתייאש לחלוטין מפעולת הענקת כרטיסי הברכה? האמת היא שחשבנו שכן, אבל אז נתקלנו ב – shop3xu, אמן ויאטנמי שהחליט להמציא את התחום מחדש ומייצר כרטיסי ברכה בתוך קופסאות גפרורים. בפעם הבאה שאתם מחפשים רעיונות מקוריים של ברכות ליום הולדת אולי כדאי לכם ללמוד משהו מהבחור הזה.

גפרורים

נכון, זה טיפה (הרבה) יותר קטן מכרטיסים מסורתיים, אבל רמת המגניבות והיצירתיות בכל קופסה קטנה כזאת – ענקית. הקונספט של הברכות הוא כזה: על הקופסה מופיע כיתוב כללי (למשל “אני אוהב אותך”) ובפנים, אלמנט קטן בתלת מימד (יונה שכשפורשים את הכנפיים שלה, מופיע הכיתוב “כל כך הרבה”). ומי שלא בעניין של קיטש, ימצא ברכות עם פוקימונים, משחקי מחשב, קקי ונייר טואלט וגם סנטה קלאוס עצבני. מצד שני, אם אתם מחפשים דרך מקורית להציע נישואין – יש קופסת גפרורים מיוחדת גם עבורכם.

לנו זה נשמע כמו הרבה עבודה קשה, לייצר דברים שנכנסים לתוך קופסאות גפרורים קטנטנות, אבל עבור החבוב מויאטנם מדובר בכיף, כי הוא לא מפסיק לייצר עוד ועוד כרטיסי ברכה חדשים ומקוריים. אנחנו יכולים להבטיח לכם שאתם תאהבו את רובם ושלפחות כמה מהם יגרמו לכם לצחוק בקול. אתם מוזמנים להציץ בכמה בברכות הגפרורים או להזמין כמה דרך etsy.

גפרורים2

גפרורים3

גפרורים4

גפרורים5

גפרורים6

גפרורים7

גפרורים8

גפרורים9

גפרורים10

גפרורים11

גפרורים12

גפרורים13

גפרורים14

גפרורים15

גפרורים16

גפרורים17

גפרורים18

גפרורים19

גפרורים20

גפרורים21

גפרורים22

גפרורים23

גפרורים24

גפרורים25

גפרורים26

גפרורים27

גפרורים28

גפרורים29

גפרורים30

גפרורים31

גפרורים32

גפרורים33

גפרורים34

גפרורים35

גפרורים36

גפרורים37

גפרורים38

גפרורים39

גפרורים40

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...