פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 שנים אחרי: הילד והילדה בני ה-3 שצעדו יחד בדרך לחופה התחתנו בעצמם

בריטני ובריגס, זוג מקסים בני 22, החלו לצאת יחד לפני כחמש שנים.

חתן וכלה 9

בסוף השבוע האחרון הם נפגשו מתחת והפכו לזוג נשוי. אלא שמסתבר שזו לא הפעם הראשונה שהשניים הללו נפגשים מתחת לחופה, ושהדייט הראשון שלהם בכלל התקיים אי שם לפני קרוב ל-20 שנה.

חתן וכלה 6

כשהשניים היו בסה"כ בני 3, הסנדקית של בריגס התחתנה ובחרה בו להיות נושא הטבעת. בריטני, בתה של אחת החברות הטובות של אותה סנדקית, נבחרה לשמש כמפזרת הפרחים בדרך לחופה, וכך מצאו את עצמה שני המתוקים הללו צועדים יחד לחופה. כפי שניתן לראות בתמונות מתוך סרטון הוידאו שהנציח את אותה חתונה.

חתן וכלה 4

במהלך 12 השנים שחלפו מאותה החתונה, לא נפגשו השניים פעם נוספת, עד ששובצו לאותה הכיתה כשהגיעו לתיכון. בריטני שמעה את שמו הייחודי של בריגס והוא נשמע לה מוכר. היא שאלה את אמא שלה אם מדובר באותו ילד שצעד אתה לחופה, האם אישרה את העניין, ובריטני מצאה תמונה אותה הראתה לבריגז, שמצדו נדהם לגלות שיש לו את אותה התמונה בדיוק תלויה על הקיר בבית.

חתן וכלה 8

זה לקח עוד טיפה זמן, ובסופו של דבר, זמן קצר אחרי המפגש המחודש, השניים התאהבו, החלו לצאת, ויצרו יופי של סוף לסיפור האגדות הזה.

חתן וכלה 2

רגע לפני החופה, הם גם מצאו זמן לשחזר את התמונה משותפת שלהם מלפני עשרים שנה. פשוט מקסים!

חתן וכלה 3

חתן וכלה 5

הסיפור המופלא של השניים, שכמוהו לא פוגשים בכל יום, הפך ללהיט ברשת עם עשרות כתבות באתרי החדשות בעולם. אגב, הילד והילדה שנבחרו ללוות את בריטני ובריגס לחופה הם קרובי משפחה, כך שלא צפויה גרסת 2.0 לסיפור הנהדר הזה.

חתן וכלה 7 חתן וכלה 10

דרך: EliteDaily

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...