פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אלמוני הצליח לבצע פוטובומב גאוני לתמונה של הדיקטטור הצפון קוריאני קים ג'ונג און

הפוטובומברים, אותם אנשים שהורסים את התמונות שלכם כשהם מצליחים להידחף אליהן בלי שתשימו לב ובדיוק ברגע הנכון, הם בדרך כלל אנשים ערמומיים, חמקמקים  ובעיקר בעלי חוש הומור של ילד בכיתה ה'. האדם האלמוני שעומד מאחורי הפוטובומב המבריק הבא לעומת זאת, הוא ללא ספק גאון, שהרי לא בכל יום מצליח אדם לבצע פוטובומב נסתר וקורע כמו זה שבתמונה הבאה של נשיא צפון קוריאה, קים ג'ונג און.

לאחר שנעלם לזמן מה בעקבות  פציעה טורדנית והזויה בקרסול, שב הדיקטטור הקוריאני להופיע בפומבי ובחר לעשות זאת כמובן, בבית יתומים מקומי, באופן טבעי, היועצים שלו כנראה חשבו שזה יהיה רעיון טוב להציג אותו כמי שהיתומים המסכנים נוגעים ללבו,

במסגרת הביקור המוזר שלו, ולמרות שבבית היתומים לא נראה שום זכר לילדים, בחר הנשיא להצטלם באחד החדרים, בתמונה שתופץ לאמצעי התקשורת ותוציא אותו אחלה גבר. אלא שאדם אלמוני, שאת זהותו כנראה לא נדע לפחות עד שהוא יתלה בכיכר העיר, החליט להפוך את הצילום של ג'ונג און לבדיחה, ועשה זאת בצורה כל כך מושלמת, שרק עכשיו, יותר מעשרה ימים אחרי שהתמונה ההזויה הופצה ברשת, הצליחו גולשים חדי-עין להבחין בפוטובומב הגאוני שמסתתר בה.

קים ג'ונג און בית יתומים 1

אוקי, אז במבט ראשון, גם אתם ודאי לא מבחינים מה לא בסדר בתמונה. אנחנו יודעים, אתם רוצים לעלות על זה לבד, אז הנה התמונה שוב, הפעם עם קצת זום. מזהים?

קים ג'ונג און בית יתומים 2

אוקי, הפעם זה כבר היה קל, אבל אם איכשהו עדין הצלחתם לפספס את זה, מישהו החליט לסדר את הבובות התמימות על השידה בחדר הורוד בפוזיציה מעט… איך נגדיר את זה? לא הולמת ואפילו די בוטה. שערוריה של ממש ומחדל אבטחת תמונות חמור מצד פמלייתו של הנשיא.

קים ג'ונג און בית יתומים 3

לנו לא נותר אלא לפרגן לאותו גיבור או גיבורה מסתוריים, להעריך את אומץ ליבם. ולתהות כיצד יגיב קים ג'ונג און כשיגלה שכבודו נרמס. בהתחשב בצנזורה המטורפת על הרשת הצפון קוריאנית, סביר שנגלה את התשובה בעוד כמה שנים. בהצלחה לכולם.

קים ג'ונג און בית יתומים 4
מחיאות כפיים סוערות על התעלול המסוכן והמצחיק הזה.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...