פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גם מקקים מתים על קייט אפטון

קייט אפטון, היא ללא ספק הבחורה הכי לוהטת בסביבה בימים אלה. מאז שכבשה את השער של ספורטס אילוסטרייטד, אפשר לראות את הפרצוף שלה (וכל החבילה האלוהית המחוברת אליו) בכל מקום. רק לפני מספר שבועות, פרסמנו כאן את הפרסומת המגה פרובוקטיבית שלה לחברת המבוגרגים, והנה כעת, עוד פרסומת לא רעה בכיכובה, הפעם למותג הסקייטבורדים ואופנת הרחוב Zoo YORK.

הפרסומת גורמת לצופה הממוצע לנוע בכסאו באי נוחות. מצד אחד, צמד מקקים חביב (עם אופציה לדוחה) המנהל שיחת ברזיה גסה, ומהצד השני קייט אפטון המהממת, כך שהמח של הצופה הממוצע משדר לו מסרים כפולים בזמן הצפייה – איייכס מול וואוו. הפרסומת מבוססת על משחקי מילים בשיחה בין המקקים כאשר האחד ממש מרוכז במהלכי הסקייטבורד המתרחשים מול עיניו בעוד המקק השני לא מסוגל להוריד את העיניים מקייט אפטון, המבצעת מתיחות באמצע אימון הג'וגינג שלה.

זו לא הפעם הראשונה בה אנחנו נתקלים בצמד המקקים המשעשע הזה. כבר ב 2008 הם כיכבו בפרסומת קודמת לרשת Zoo York, וכעת הם חוזרים לקדמת המסך לסיבוב נוסף וכיאה לכוכבים אמיתיים, הפעם הם זוכים להופיע לצד דוגמנית לוהטת.  פרסומת חביבה ביותר, וגם אם היא לא הייתה כזאת, הרי שאי אפשר לומר מילה רעה על עוד הזדמנות לצפות בפלא האנושי הזה, המכנה את עצמו קייט אפטון.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...