פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ציורי "זירת הפשע" על מדרכות בהרצליה כחלק מקמפיין חדש של מד"א

אם שוטטתם לאחרונה ברחובות הרצליה ונתקלתם לפתע בסימוני קווי מתאר של גוף אדם על המדרכה, אין צורך להיכנס לפאניקה. לא נקלעתם לזירת רצח, וגם לא לסט צילומים של סרט אקשן משטרתי חדש. בארגון מד"א, יצאו לראשונה בקמפיין גרילה של ציורי מדרכות, במסגרתו מנסים בארגון להעלות את המודעות לחשיבות הידע בהגשת עזרה ראשונה בקרב צעירים בגילאי 12-13.

אז נכון, כל ישראלי המתגייס לשירות צבאי בגיל 18, עובר קורס מזורז במתן עזרה ראשונה וסיוע, אך מה עם מקרים בהם ילדים צעירים יותר נקלעים למצבים בהם נדרשת הגשת עזרה? העלאת המודעות ורכישת ידע בסיסי בהגשת עזרה ראשונה עשוי להוביל להצלת חיי אדם.

מדא 2

כאמור, במסגרת הקמפיין נוצרו ציורי מדרכות ברחובות מרכזיים בהרצליה המציגים קווי מתאר גוף אדם, תחת הקונספט של סצנות "זירות פשע" המוכרות לנו מסדרות משטרה אמריקאיות. הקמפיין נוצר על ידי קבוצת סטודנטים המסיימים בימים אלה את לימודיי התקשורת שלהם בבינתחומי בהרצליה. הקמפיין קורא לילדים בגילאי 12-13 להצטרף לקורס עזרה ראשונה החדש של מד"א, קורס העונה לשם "פרוייקט מצווה", שעלותו סמלית בלבד.

לוטן ויסמן,  ממובילי הקמפיין מסביר: "בנינו את הקונספט בצורה קצת פרובוקטיבית מתוך השראה של צפייה בסצנות "זירות פשע" בסדרות משטרה אמריקאיות ידועות , משום שבכוונתנו ליצור הד תקשורתי גדול ככל שניתן להגברת המודעות והחשיבות בקרב הילדים של קורס עזרה ראשונה, ואנחנו מאוד מקווים, לטובת כולם, שגם נצליח".

מדא 3

מדא 1  מדא 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...