פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הזה מחביא איורים מדליקים בשקית האוכל של הבת שלו בכל בוקר כבר יותר מ-3 שנים

כמה מושקע הסנדביץ’ שהכנתם לילדים הבוקר? רוסטביף שעשיתם לבד עם חרדל שייבאתם במזוודה מצרפת בלחם שיפון מהמאפיה הכי יוקרתית בעיר? לחמניה מתוקה עם 5 סוגי גבינות שונות, עלי רוקט, בלסמי מצומצם וקצת בזיליקום מעל? סורי, אבל אתם אפילו לא מתקרבים לרמת ההשקעה של האבא הזה.

רוב בידולף הוא אבא ומאייר והוא רוצה שהבת שלו פופי תהנה מהארוחה שלה כל יום מחדש וסנדביץ’, בסופו של דבר, הוא רק סנדביץ’. אז כדי שלבת שלו יהיה כיף באמת, הוא מגניב לתיק האוכל שלה ציור מגניב ומושקע בכל יום. וככה יצא שהוא מאייר לה במשך 3 שנים על פתקי פוסט-איט קטנים. כן, כל יום ציור אחר. בציור הוא משלב גם משפט שמשדל לאכול, כי בכל זאת, ילדים.

הקטע הזה התחיל כשהבת שלו התחילה ללמוד בבית ספר יסודי. בידולף הכניס פתק לתוך השקית עם האוכל ופה הוא חשב שזה נגמר. “באותו היום פופי שאלה אותי מה אני הולך לצייר לה למחרת. מאז ציירתי לה כבר 600 איורים לאוכל” מספר האב המשקיען.

החלק הקשה ביותר במסורת הזאת הוא למצוא את הרעיון לציור. בידולף צייר לבתו את כל הדמויות המצוירות החביבות עליה. למרבה המזל, מדובר בילדה סקרנית שכל הזמן מוצאת תחומי עניין חדשים. האב המאייר מסביר ש”עכשיו היא בקטע של מלחמת הכוכבים” אז יש חומרים חדשים לצייר.

הנה כמה איורים נבחרים של האבא המשקיען:

אבא

אבא2

אבא3

אבא4

אבא5

אבא6

אבא7

אבא8

אבא9

אבא10

אבא11

אבא12

אבא13

אבא14

אבא15

אבא16

אבא17

אבא18

אבא19

אבא20

אבא21

אבא22

אבא23

אבא24

אבא25

אבא26

אבא27

אבא28

אבא29

אבא30

מקור: buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...