פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת לקחה LSD וציירה את עצמה במשך 9 שעות רצופות

אי שם בסוף שנות ה-50 של המאה הקודמת, התקיים בארצות הברית ניסוי, לכאורה במימון הממשלה האמריקאית, במסגרתו התבקשו אמנים לקחת מנת LSD, סם חוקי באותה התקופה, ואז לצייר פורטרטים עצמיים שלהם במשך כמה שעות ברצף, על מנת לבחון את ההשפעות הפסיכולוגיות של הסם על המשתמשים. במסגרת הניסוי שנערך כ-7 שנים, ציירו את עצמם יותר מ-100 אמנים שונים שיצרו כמה מאות איורים תחת השפעת הסם. בהמשך, בשנת 1968, הוצא הסם אל מחוץ לחוק בארצות הברית.

גולשת רדיט המכנה את עצמה whatafinethrowaway ביקשה לנסות ולשחזר את אותו הניסוי ולצורך המשימה גייסה חברה טובה שלה שהיא גם במקרה ציירת וביקשה ממנה לצייר את עצמה תחת השפעת הסם. האמנית נטלה מנה כפולה של LSD, כ-200 מיקרוגרם, ובמשך כמעט 10 שעות ציירה פורטרטים עצמיים שלה בזה אחר זה, את כולם אתם יכולים לראות בסדרת התמונות הבאה.

כמובן, כפי שתוכלו לראות, ככל שחולף הזמן ומתגברת השפעת הטריפ של הסם, הציורים הולכים ונהיים צבעוניים, מופרעים ופסיכדליים למדי, ומעניין מאוד לראות את ההבדל בין הציור הראשון לבין הציורים האחרונים. "היא עבדה על כל ציור בין רבע שעה ל-45 דקות" מספרת הגולשת באתר רדיט. "זה היה נראה כאילו ממש לא קשה לה להתרכז ולמעשה, נורא התרשמתי לראות אותה בפעולה. היא פשוט נהנתה מכל רגע ואני לא יודעת אם השינוי בסגנונות הציור היה בכוונה או לא".

הנה כל הציורים לפניכם כאשר מעל כל ציור מצוין הזמן בו נוצר, החל מהרגע בו נטלה את מנות ה-LSD. אגב, הסיפור הזה הזכיר לנו אמן אחר שלקח בכל יום סם אחר וצייר את עצמו תחת ההשפעה שלו. מוזמנים להיזכר כאן. אל תנסו את זה בבית.

15 דקות אחרי

ציורים LSD 1

45 דקות אחרי

ציורים LSD 2

שעה ו-45 דקות אחרי

ציורים LSD 3

שעתיים ו-15 דקות אחרי

ציורים LSD 4

3 שעות וחצי אחרי

ציורים LSD 5

4 שעות ו-45 דקות אחרי

ציורים LSD 6

6 שעות אחרי

ציורים LSD 7

6 שעות ו-45 דקות אחרי

ציורים LSD 8

8 שעות אחרי

ציורים LSD 9

8 שעות ו-45 דקו תאחרי

ציורים LSD 10

9 וחצי שעות אחרי

ציורים LSD 11

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...