פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה מסתתר מאחורי מודעות העכברים הנעדרים שפוזרו ברחבי ניו יורק?

התושבים והתיירים שטיילו בניו יורק בשבועות האחרונים, זכו לגלות מראה מאוד לא שגרתי ברחבי העיר. על קירות הבניינים, עצים, לוחות מודעות ותחנות אוטובוסים, נתלו מודעות קטנטנות, ממש מעל גובה הרצפה, הנושאות תמונה של עכבר מתוק כשמעליו המילה Missing (נעדר) או Lost (אבד), מודעות מוזרות אשר קוראות לעוברים והשבים לנסות לעזור בחיפושים אחרי עכבר שהלך לאיבוד ולנסות לאתר אותו ברחבי העיר כאשר למוצא הישר מובטח פרס כספי.  אז מי עומד מאחורי השלטים המשונים והאם הוא באמת מחפש עכבר ספציפי?

עכברים 4

כצפוי, אף אזרח ניו יורקי לא באמת איבד עכבר המחמד שלו, כאשר המודעות הללו התגלו כקמפיין טיזרים יצירתי ומשעשע עבור חברה להדברת מכרסמים שבסה"כ מנסה להתגאות בעבודה היעילה שלה ולהעביר את המסר על פיו אחרי השימוש בשירותיה, לא תצליחו למצוא עכברים בסביבתכם.

עכברים 1

הקמפיין החביב מלווה גם בסדרת סרטוני יוטיוב מצחיקים, המציגים בסרטונים קצרצים ושנונים את ההשלכה של חומרי ההדברה הללו על חיי העכברים. כמובן, מעבר להיותו חכם ומשעשע, קמפיין כזה עשוי לעורר את זעמם של פעילי זכויות בעלי החיים, ובצדק, לאור הרצון של החברה להשמיד כמה שיותר עכברים. מצד שני, אפשר להבין את הרצון של התושבים להיפטר מהמכרסמים המעצבנים בעיר בה כמות העכברים גדולה לפחות פי חמש מכמות התושבים.

  עכברים 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...