פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

התיירים האלה פספסו רגע מדהים ומטורף שהתרחש מטרים מהספינה שלהם רק כי הביטו לצד הלא נכון

ג’ון לנון, סולן להקת הביטלס, היה זה שטבע את המשפט “החיים הם מה שקורה בזמן שאתה עסוק בלתכנן תכניות אחרות” וכפי שלמדה חבורת התיירים שמיד תוכלו לראות בתמונה, למשפט הזה יש בהחלט אחיזה במציאות.

המקרה המשעשע הזה התרחש השבוע כאשר ספינה מלאה בתיירים יצאה לשיט לאורך חופי סידני שבאוסטרליה במטרה לצפות במחזה המרהיב של נדידת הלווייתנים מהצפון לדרום המתרחשת בתחילת החורף.

8787.1

זמן קצר לאחר תחילת השייט, זיהו התיירים לוויתן גדול מציץ מעל פני המים כמה עשרות מטרים מהם בצדה הימני של הספינה. אלא שאז, בזמן שהם מפנים את מבטם לצד ימין ומכינים את המצלמות בצפייה לגיחה נוספת של היונק הענק, התרחש הרגע המדהים שהם כל כך ציפו לו דווקא בצד השני שלהם, מטרים ספורים מהספינה ומבלי שאיש מהם מבחין בכך.

מי שלא פספס את אותו רגע נפלא בו לווייתן ענק מזנק מתוך המים וכמעט והופך את הספינה היה צלם מקצועי בשם ג’ורג’ גודרידג’ שעבר בסביבה על סירה אחרת והצליח ללכוד בעדשת המצלמה את הסצנה המצחיקה והמדהימה הזאת.

“כולם הסתכלו לצד ימין כי 8 דקות מוקדם יותר הלווייתן הגיח מהמים מצדה השני של הספינה והם כולם ציפו שהוא יעשה זאת שוב באותו המקום” סיפר גודרידג’. “כמי שמצלם לווייתנים כבר מעל לשנה, אני כבר מכיר את התנועה שלהם ויכול לנחש היכן הם יגיחו שוב. רגע אחד הם פה, וכמה רגעים אחרי הם כבר במקום אחר לגמרי”.

גולשים רבים שראו את התמונה תהו אם מדובר באשליה של מרחק ופרספקטיבה, אבל לדבריו של ג’ורג’ התמונה אינה משקרת, הלווייתן אכן הופיע מטרים מהספינה. “היה להם הרבה מזל. אף פעם לא ראיתי לווייתן קופץ מהמים כל כך קרוב לספינה, וכפי שאתם רואים על פי הגודל שלו, הוא בקלות יכול היה לרסק אותה”. כך או כך, התיירים האומללים ששילמו אלפי דולרים כדי להגיע לרגע הזה יאלצו לנסות את מזלם בפעם הבאה.

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...