פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בעיות צרכים? הכירו את להקת החתולים המגניבה וההגיינית בהיסטוריה

העולם מתחלק לשני סוגי אנשים: כאלה שאוהבים חתולים וכאלה שלא סובלים חתולים. אומת האינטרנט אמנם הכריזה כבר מזמן על החתול כעל המלך הרשמי שלה, אך המרחק בין לייק לתמונה או סרטון של חתול לבין גידול אחד כזה כחיית מחמד הוא רב.

כידוע, אם גם אתם מגדלים חתלתול חמוד בבית, סביר להניח שגם אתם נתקלים בבעיית הגיינה מסויימת. חתולים מבצעים לרוב את צרכיהם בארגז חול שהוגדר לכך מראש, בתוך הבית. כמובן, הסיטואציה הזו יוצרת ריחות לא נעימים או רצויים בבית, ובעלי החתולים נאלצים לרוקן מדי יום את ארגז החול של החתול שלהם מהצרכים שלו ולזרוק אותם לפח. כדי שגם הפח לא יסריח ויצחין, מכניסים לרוב את הצרכים לשקית אטומה ורק משם לפח בבית, או היישר לפח הזבל המרכזי בבניין או ברחוב.

genie walter and the lap cats

Litter Genie, הוא מוצר מיוחד, מעין פח זבל, אליו ניתן להשליך את צואת החתולים בלי להזדקק לשקיות אטומות או למאמץ מיוחד. את המתקן מרוקנים פעם בשבועיים שלושה ובהחלט ניתן לומר שהוא חוסך מאמץ מסויים מבעלי החתולים. ובכל זאת, העיקר הוא לא המוצר עצמו, אלא דוקא הפרסומות המשעשעות המלוות אותו.

מדובר בסדרת קליפים מוזיקליים, בהם מככב החתול וולטר, שהוא גם סולן הלהקה והכותב הראשי של מילות השירים הקליטות והמצחיקות. הקליפים נהדרים ומאוד משעשעים ומוכיחים שבכל הנוגע לסרטוני חתולים, אפשר גם לעשות את זה אחרת. עד כה יצאו שלושה שירים של וולטר ולהקתו, כולם באוירה סקסית, מסתורית ומפתה, שירים שזכו למליוני צפיות ברשת ועשרות אלפי שיתופים. ריכזנו עבורכם את שלישיית הסינגלים כאן, כאשר הקליפ הראשון הוא גם הסינגל האחרון בסדרה.

קליק כאן לאתר החברה.
לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...