פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכלבה האדירה הזאת הצטלמה לסדרת תמונות הריון מתוקות ונהנתה מכל רגע

לאורך השנים האחרונות, במסגרת העבודה שלה, פגשה אנה פאולו גרילו, צלמת צעירה ומוכשרת מברזיל, המון נשים הרות שהגיעו אליה כדי להצטלם לתמונות הריון אמנותיות, על פי מיטב המסורת של אחד הטרנדים הפופולריים יותר בשנים האחרונות בקרב זוגות שעתידים להפוך להורים טריים. אולם, סדרת התמונות של הבאה, היא ללא ספק אחת המיוחדות שיצאה לה לצלם, בעיקר בגלל שליליסה, האם ההריונית שמככבת בה, היא בכלל כלבה.

ליליסה, כלבת פינצ'ר מעורבת בת 4, שייכת לשכנים של גרילו, אבל כאשר אנה ראתה אותה, היא נשבתה בקסמיה, ולא יכלה לעמוד בפיתוי: "ראיתי את הבטן הענקית שלה וידעתי בדיוק מה אני חייבת לעשות". סיפרה הצלמת.

אנה שלפה את המצלמה שלה, חצתה את הכביש, והחלה לתעד את הכלבה המתוקה שהתקשטה בפרח ורוד גדול לכבוד הצילומים, בסדרת תמונות מקסימה. הצילומים ארכו בסה"כ 20 דקות, וליליסה נראתה מאוד מרוצה ושיתפה פעולה עם הצלמת.

כלבה מדגמנת הריון 5

"זה היה מדהים" סיפרה אנה על החוויה. "הרגשתי שהיא לגבמרי מבינה אותי, והיא הפגיזה עם פוזות מצחיקות ויצירתיות. בחלק מהתמונות זה ממש נראה כאילו היא מחייכת ומאושרת".

כלבה מדגמנת הריון 7

כלבה מדגמנת הריון 2

בתזמון נפלא, פחות מ-24 שעות אחר צילום התמונות, המליטה ליליסה חמישיית גורים מתוקים, ארבעה זכרים ונקבה אחת, כאשר כל אחד מהם כבר מצא בית חם בזכות קרובי המשפחה והחברים של השכנה בעלת הכלבה.

כלבה מדגמנת הריון 1

הנה עוד תמונות מרגשות של ליליסה, האם המאושרת, רגע לפני ההמלטה.

כלבה מדגמנת הריון 3

כלבה מדגמנת הריון 4

כמובן, זה הזמן להזכיר כי בזמן שהגורים הללו מצאו משפחות אוהבות שיגדלו אותם, יש כמויות אינסופיות של גורים שנזרקים לרחוב והופכים לכלבים נטושים. לכן, חשוב מאוד לסרס ולעקר את הכלבים שלכם, גם כדי לשמור על הבריאות שלהם וגם כדי למנוע מצבים עצובים כאלו.

כלבה מדגמנת הריון 6

כלבה מדגמנת הריון 8

כלבה מדגמנת הריון 9

כלבה מדגמנת הריון 12

כלבה מדגמנת הריון 11

דרך: Mashable

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...