פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

30 תמונות חתונה מרגשות של זוגות חד מיניים שיגרמו לכם לשאול איך לעזאזל זה עדיין לא חוקי בישראל

החודש מציינים בעולם את חודש הגאווה, מה שאומר שיוני הוא לא רק חודש צבעוני במיוחד (כי צבעי הקשת), הוא גם ממש שמח – ויעידו על זה 200 אלף החוגגים במצעד המרים שנערך בתל אביב בשישי האחרון. אבל למרות כל הכיף, היופי והאופטימיות, יש גם את הצד היותר רציני של המצעד, זה שמזכיר שאנשי הקהילה הגאה סובלים מאפליה, קיפוח ורדיפה ולא זוכים עדיין לשוויון זכויות בהרבה מקומות בעולם. גם בישראל, למרבה הצער, עדיין יש לא מעט בעיות.

אחת הזכויות שנשללות מלהט"בים כאן בארץ היא הזכות הבסיסית להתחתן, זכות שכבר ניתנה ברוב המדינות המתוקנות בעולם. זה התחיל בהולנד בשנת 2001 ומאז הצטרפו לרשימה הזאת קנדה, ארצות הברית, ניו זילנד ואפילו מקומות קצת פחות צפויים כמו ברזיל, קולומביה, דרום אפריקה ולפני כמה ימים גם טאיוואן. בישראל, לעומת זאת, מתעקשים להמשיך לקפח עם כל מיני טענות עתיקות שמדיפות ניחוחות של בורות, הומופוביה ותחת קפוץ.

אז לכבוד חודש הגאווה, הנה תמונות של 30 זוגות גאים שזכו לחגוג את אהבתם בטקס חתונה – רק כדי להוכיח לכולם שחתונה בין שתי בנות זוג או שני בני זוג היא דבר לא פחות (ואולי בעצם, הרבה יותר) יפה או מיוחד מחתונה של גבר ואישה. אזהרה קלה לפני שמתחילים: מדובר בתמונות מרגשות ממש, כי שום דבר בחתונות האלה לא מובן מאליו, אז הכינו את הממחטות:

חתונות

חתונות2

חתונות3

חתונות4

חתונות5

חתונות6

חתונות7

חתונות8

חתונות9

חתונות10

חתונות11

חתונות12

חתונות13

חתונות14

חתונות15

חתונות16

חתונות17

חתונות18

חתונות19

חתונות20

חתונות21

חתונות22

חתונות23

חתונות24

חתונות25

חתונות26

חתונות27

חתונות28

חתונות29

חתונות30

באמצעות: boredpanda

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...