פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שהבחורה הזאת עשתה לאחר שננטשה על ידי בן זוגה רגע לפני החופה

לבחורה בתמונה קוראים שלבי סווינק, היא בת 23 ולפני קצת יותר משלוש שנים, הכירה בקולג' את בן זוגה, שבתחילת השנה גם הפך להיות הארוס שלה.

צילומי טראש 1

השניים עבדו במרץ על ארגון החתונה שאמורה הייתה להתקיים בסוף נובמבר. "השקעתי את הלב והנשמה שלי בחתונה הזאת כי רציתי שהיום הזה בו נחגוג את האהבה וההתחייבות שלנו האחד לשנייה יהיה יום מדהים" סיפרה סווינק לאתר "באזפיד".

צילומי טראש 2

אלא שאז, ימים ספורים לפני החתונה ולאחר שכל הפינות האחרונות כבר נסגרו והאורחים כולם הוזמנו, הבחור קיבל רגליים קרות והודיע לשלבי שהוא לא מאוהב בה ולא רוצה להתחתן אתה.

צילומי טראש 3

ברגע אחד, החלומות של שלבי על חתונה וילדים עם הגבר שחשבה שהוא האחד שהיא רוצה לבלות איתו את שארית חייה, התנפצו לחלוטין.

צילומי טראש 4

"הייתי בשוק מוחלט ולא היה לי מושג מה לחשוב או לעשות" היא מספרת, "הייתי משותקת לחלוטין ובסופו של דבר ביליתי יומיים שלמים בשיחות ביטול לא קלות בטלפון עם אורחים וספקים"

צילומי טראש 5

כאשר הגיע בסופו של דבר יום החתונה עצמו, החברים וקרובי המשפחה של שלבי, שתמכו בה ברגעים הקשים, לא ממש ידעו איך נהוג וכיצד לשפר את מצב הרוח שלה.

צילומי טראש 6

שלבי לא רצתה להפוך את היום הזה ליום אבל, ולא ממש התחשק לה לשמוע כל היום דברי ניחומים מייאשים מהקרובים שלה, אז היא החליטה להפוך את היום הזה ליום מיוחד, בדיוק כמו בתכנון המקורי.

צילומי טראש 7

מי שהעלה את הרעיון המשעשע היא הצלמת שאמורה היתה לצלם את האירוע והציעה לשלבי לזרום לפחות עם חלק אחד מהצילומים המקוריים, צילומי טראש דה דרס האופנתיים בהם משמידים את שמלת הכלה עם צבעים, אוכל וכל מה שבא ליד.

צילומי טראש 8

"בהתחלה חשבתי שזה רעיון מטופש, אבל אז, ככל שחשבתי על זה לעומק, הבנתי שזה הדבר המושלם עבורי. בסך הכל מדובר בשמלה. חתיכה של בד"

צילומי טראש 9

וכך, ה-1 לנובמבר, שאמור היה להיות תאריך משמח במיוחד עבור שלבי והמשפחה, באמת הפך לכזה, בדרך קצת אחרת, אבל לא פחות כיפית ומרגשת.

צילומי טראש 10

כפי שניתן לראות בתמונות, שלבי דאגה להביא אתה לצילומים גם את השושבינות וההורים המאושרים, כולם לבושים בבגדים המקוריים אותם היו אמורים ללבוש בחתונה. מהר מאוד, הפך המקום לשדה קרב

צילומי טראש 12

"אמא שלי היא זו ששילמה עבור השמלה אז קצת חששתי לספר לה מה הולך לקרות. להפתעתי, היא תמכה בי ורצתה להיות שם איתי ברגע הזה".

צילומי טראש 11

אז מה היה בתפריט? הרבה צבע ושמחה, סיגרים איכותיים ואפילו שמפניה לשיפור מצב הרוח.

צילומי טראש 13

שלבי וחבורת השושבינות כמה רגעים אחרי תחילת קרבות הצבע, כשעוד ניתן להבחין בצבעים המקוריים של השמלות שלהן.

צילומי טראש 14

צילומי טראש 15

כך נראית עכשיו שמלת החתונה של שלבי והיא מוצגת בסטודיו קטן לכלות בעיר ממפיס, שם רכשה שלבי את השמלה וכל עוד היא מוצגת שם, התחייבה בעלת הסטודיו לתרום אחוז קטן מהרווחים על כל שמלה שתימכר בחנות לעמותה למען ילדים בסיכון. סחתיין.

צילומי טראש 16

"הרגע הראשון בו טיפת צבע פגעה בשמלה שלי, שחרר אותי לחלוטין. אני אפילו לא יכולה לתאר איזו חוויה מעצימה זו היתה".

צילומי טראש 17

למרות שהלב שלה נשבר רגע לפני החתונה, ולמרות העצב הרב, שלבי לא נתנה לעצמה להישבר והפכה את המקרה שלה לסיפור מעורר השראה.

צילומי טראש 18

צילומי טראש 19

אה, ויש לה מסר אחרון לאקס-ארוס שלה: "תודה שחסכת לי סבל רב יותר בהמשך, תודה שגרמת לי להבין את הכוח הנפשי שלי, תודה שלימדת אותי שאף אחד לא יכול לקחת ממני את האושר שלי, תודה ששחררת אותי כדי שאוכל לחוות אהבה אמיתית. תודה". בחורה רגישה. אנחנו היינו מנסחים את זה קצת אחרת, יותר בסגנון של "תמות".

צילומי טראש 20

לא, עדין אין לה חבר חדש, אבל לפחות היא זכתה לאלבום תמונות מרגש שכבר צבר מליוני צפיות ברשת, ואיתו היא תוכל לשעמם למוות אורחים שמגיעים הביתה.

צילומי טראש 21

מקור: Buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...