מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 תמונות שמוכיחות שיש אנשים יותר עצלנים מכם

אתם יושבים להנאתכם בסלון וצופים בטלויזיה ומחליטים שהגיע הזמן להעביר את הערוץ. אתם מעוכים על הספה, נוח לכם, ואתם מבחינים בכך שהשלט נמצא שנות אור מכם, מרחק עשרות סנטימטרים ארוכים, בדיוק על הכורסה ממול.

מתוקף היותכם אנשים עצלנים, אתם יכולים לבזבז שתי שניות ופשוט לקום ולקחת אותו, אך במקום זאת, תעדיפו לבזבז דקות ארוכות בחישובים וניסויים משעשעים בנסיון לגרום לשלט להגיע לידיים שלכם מבלי שישבנכם עזב ולו לרגע את השקע שלו על הספה. כמובן, בסוף, לאחר שתיכשלו, אתם תקומו ותיקחו אותו.

סדרת התמונות המצחיקה הבאה מציגה 25 סיטואציות ואנשים שנתפסו בעדשת המצלמה בשעתם היפה ביותר, בדיוק ברגע בו רמת העצלנות שלהם הצליחה להגיע לשיאים חדשים, כאלה שלא ממש יירשמו בספרי ההיסטוריה.

אז נכון, רובינו נוטים להיות עצלנים מדי פעם, אבל נראה אתכם מתחרים באדם שלא היה לו כוח לפתוח את האריזה של מעצור הדלת אז הוא פשוט השתמש בה במקום, בבחור שמוציא את הכלב שלו לטיול עם האוטו או זה שיושב מול המחשב על הקרטון של הכסא החדש שקנה כי אין לו כוח להרכיב אותו.

האנשים הכי עצלנים 1 האנשים הכי עצלנים 3 האנשים הכי עצלנים 5 האנשים הכי עצלנים 6 האנשים הכי עצלנים 7 האנשים הכי עצלנים 8 האנשים הכי עצלנים 9 האנשים הכי עצלנים 10 האנשים הכי עצלנים 11 האנשים הכי עצלנים 12 האנשים הכי עצלנים 13 האנשים הכי עצלנים 14 האנשים הכי עצלנים 15 האנשים הכי עצלנים 16 האנשים הכי עצלנים 18 האנשים הכי עצלנים 19 האנשים הכי עצלנים 20 האנשים הכי עצלנים 21 האנשים הכי עצלנים 23 האנשים הכי עצלנים 24 האנשים הכי עצלנים 25

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...