פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לאן נעלמו אצבעות הרגליים של מיכל אנסקי בתמונת השער החדשה של "לאישה"?

כמו בכל שבוע, גם היום (שני) יצא לאור גיליון חדש של השבועון הפופולרי "לאישה", כשהפעם, על שער הגיליון, מככבת הגסטרונומית ועיתונאית האוכל מיכל אנסקי (מאסטר שף), באחד השערים היותר יפים מבחינה ויזואלית שידע הגיליון. אלא שתמונת השער, שפורסמה לראשונה אתמול בעמוד הפייסבוק של לאישה, הצליחה לעורר לא מעט תגובות מופתעות ומאוכזבות מצד הגולשים, שאמנם פרגנו מצד אחד לצילום הנהדר, אך לא חסכו ביקורת על שיפוץ הפוטושופ המוגזם, שבוצע לטענתם בתמונה.

מיכל אנסקי פוטושופ 1

כאמור, עיקר הטענות של הגולשים הופנו כלפי מניפולציות הפוטושופ הרבות בתמונה, כשרבים מהגולשים מצאו את עצמם מבולבלים ותהו מדוע אישה כמו מיכל אנסקי, שנראית מעולה לכל הדעות במצב הטבעי שלה, שומרת על אורח חיים בריא ומתחזקת גוף שנשים רבות יכולות רק לחלום עליו, זקוקה לשיפוץ נרחב וגרוטסקי שכזה.

"היא נראית כאילו חיברו את הראש שלה לגוף של ברבי", "לאן נעלמו האצבעות ברגליים שלה?", "מה לעזאזל קרה לעצם הבריח שלה?", "היא בכלל לא דומה לעצמה", "הרגליים שלה נראות כמו של בובת ראווה", "היא לא דוגמנית ברזילאית בת 19, מה נסגר אתכם?" ואחרות, היו רק חלק מעשרות התגובות השליליות לתמונה.

מיכל אנסקי פוטושופ 4

כמובן, חלק מהגולשים דחו את הטענות של חבריהם וטענו כי הן נובעות מקנאה, אבל רבים אחרים האשימו את עורכי "לאישה" בשוביניזם, וטענו כי משבועון המיועד לנשים, צריך לדרוש ולצפות להרבה יותר, ודאי בכל הנוגע למלחמה בתרבות הפוטושופ ועיוות המציאות שעלולים לפגוע בדימוי וההערכה העצמית של נשים הצופות בתמונות לא טבעיות ולא הגיוניות מהסוג הזה.

אגב, מספיקה הצצה קצרה בפרופיל האינסטגרם של אנסקי או צפייה בכמה דקות ב"מאסטר שף" כדי להבין שגם במציאות, ללא פוטושופ, היא נראית פשוט נפלא, וכנראה שהעניין הזה הוא שגרם לגולשים להתקומם, שהרי אם אישה כמוה זוכה למקלחת פוטושופ, כמה נמוך עוד אפשר לרדת?

אז מי הגזים יותר, עורכי לאישה והמעצבים הגרפיים של השבועון או הגולשים הזועמים? מוזמנים לשתף אותנו בדעתכם בתגובות לפוסט. תגובת "לאישה" עדין לא התקבלה ואנחנו כמובן נעדכן את הפוסט בהתאם במידת הצורך.

מיכל אנסקי פוטושופ 5

קליק לפרסום המקורי של תמונת השער בעמוד הפייסבוק של "לאישה".

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...