פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה הרגע הכי מרגש שהתרחש הלילה בטקס פרסי האוסקר

הלילה (בין ראשון לשני) התקיים טקס האוסקר המסורתי השנתי ואם היינו צריכים להמר, אנחנו מנחשים שגם אתם, ממש כמונו, לא נשארתם ערים כל הלילה כדי לחזות בשיעמומון עתיר הכוכבים הזה, בו אפשר לרוב לספור על כף יד אחת את כמות הרגעים הבאמת מעניינים או מרגשים שהתרחשו בו.

אז הסרט "בירדמן" יצא מנצח עם ארבעה פסלונים אבל בין פרס לפרס ובין הדאחקות הפושרות של מנחה הטקס ניל פטריק האריס ושלל נאומי הזכייה הצפויים והמוכנים מראש, רגע אחד קסום ומיוחד בלט מעל השאר, הרגע בו עלתה לבמה ליידי גאגא והפגיזה עם ביצוע מרגש למחרוזת שירים מתוך הסרט הבלתי נשכח "צלילי המוזיקה", כחלק ממחווה של האקדמיה האמריקאית לקולנוע לכבוד חגיגות 50 שנה לצאתו לאקרנים.

  
גם נאום הזכייה הסוחף של פטרישיה ארקט (פרס שחקנית המשנה על "התבגרות") שקרא לשוויון זכויות לנשים, לא יכול היה לגנוב את ההצגה מהליידי, שבין שלל הפרובוקציות שהיא מספקת ביום יום, כבר כמעט הצלחנו שהיא זמרת ענקית עם יכולות ווקליות מדהימות עם ביצוע שגרם לקהל לעמוד על רגליו בסיום ולהריע לכוכבת.

אגב, רגע השיא של ההופעה (תוכלו לראות אותו כאן) נרשם בסיום הביצוע, כשג'ולי אנדרוז, כוכבת הסרט המקורי בכבודה ובעצמה, עלתה גם היא לבמה וחיבקה את גאגא, שמצידה פרגנה בחזרה עם קידה שסחטה גם היא מחיאות כפיים סוערות מהקהל, ברגע שיירשם ללא ספק בדברי הימים של טקסי האוסקר. מוזמנים להאזין לביצוע הנפלא.

 וכך נראה המפגש המרגש בין אנדרוז לליידי גאגא בתמונות:

ליידי גאגא 6ליידי גאגא 4ליידי גאגא 3ליידי גאגא 5

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...