פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה החליף את השלטים בגן החיות בעובדות שקריות ומצחיקות על בעלי החיים

כל מי שביקר מתישהו בחייו בספארי או בגן החיות מכיר את הריטואל הקבוע: נכנסים לגן החיות, מתהלכים בין הכלובים, צופים בבעלי החיים המתוקים וכמובן, מעשירים את הידע הכללי עם שלל עובדות ונתונים רלוונטיים שמופיעים על השלטים שנתלים מחוץ לכלובים. אולם, למבקרים שפקדו את גן החיות הגדול בלוס אנג’לס לפני כשבוע חיכתה הפתעה משעשעת במיוחד שהצליחה לשדרג את החוויה שלהם.

ג’ף ווייסקי, קומיקאי מוכשר מקליפורניה, החליט להטריל את הנהלת המקום, לחלק ולפזר ברחבי גן החיות מאות פליירים ושלטים עליהם נכתבו פרטי טריוויה מומצאים וחסרי אחיזה במציאות על בעלי החיים השונים. השלטים שעוצבו ממש כמו השלטים המקוריים של גן החיות, כללו כאמור עובדות שקריות, מטופשות ובעיקר מאוד מצחיקות: כך למשל גילו המבקרים במקום מדוע פינגווינים לובשים טוקסידו, את הסיבה בגללה ינשופים מתים על הסדרה “חברים”, ועוד.

את התמונות של הפליירים שנתלו ברחבי גן החיות העלה ווייסקי לעמוד הפייסבוק שלו, שם הם גרפו אלפי לייקים ושיתופים והפכו ללהיט ענק ברשת. לנוחיותכם, תרגמנו את הטקסטים המופיעים על השלטים ואתם מוזמנים לצפות בהם כאן.

עובדות על חיות: הפלמינגו הוא בעל חיים מונוגמי. חוץ מפילים, הממזר הבוגדני בתמונה.

גן חיות 1

עובדות על חיות: הסוריקטה מסוגלת לשלוט במכשירים חשמליים באמצעות המחשבה. אם הטלפון הנייד שלכם מצלצל אל תענו לו! זאת אחת הסוריקטות שרוצה לבקש מכם לעזור לה לברוח, וסוריקטות יכולות להיות מאוד משכנעות.

גן חיות 2

עובדות על חיות: הקמיקי המצויץ מסוגל לראות רוחות רפאים וזאת הסיבה בגללה הוא צורח. הקמיקי נרדף כל הזמן על ידי רוחות המתים שמקיפות אותנו דרך קבע.

גן חיות 3

עובדות על חיות: הפינגווינים נראים כאילו הם לובשים טוקסידו כי האבולוציה הולכת והופכת אותם לטייקוני עסקים משנות ה-20. בתוך 30 שנה כנראה שיהיו להם מונקלים (משקפיים עם עדשה אחת) ובתוך 60 שנה הם צפויים לפתח תחושת בוז כלפי אנשים עניים.

גן חיות 4

עובדות על חיות: כל התנשמות הלבנות חושבות שאחת השורות בשיר הפתיחה של “חברים” היא “Owl Be there for you” (משחק מילים). בבקשה אל תגלו להם את האמת כי זה עלול לשבור אותם.

גן חיות 5

עובדות על חיות: אם תחלקו טרומבונים קטנים ל-76 ברווזונים הם יערכו את התהלוכה הכי מקסימה שאי פעם ראיתם.

גן חיות 6

עובדות על חיות: לעולם אל תסמכו על דובים. הם מאוד ערמומיים וחמקניים. אם אתם לא רואים את הדוב בכלוב שלו זה סימן שהוא ברח, OMG הוא ממש מאחוריכם אל תסתובבו פשוט רוצו והימלטו על נפשותיכם!!

גן חיות 7

עובדות על חיות: הנשיא הראשון של אמריקה, ג’ורג’ וושינגטון, למעשה היה 9 דובי קואלה שעמדו אחד על השני במערום.

גן חיות 8

עובדות על חיות: גיבונים אוהבים מרק! אם תשאירו קערת מרק מחוץ לכלוב שלהם, אחד הגיבונים יטפס בסופו של דבר אל מחוץ לכלוב כדי לרחוץ בתוך המרק החם תוך שהוא צועק “אי אי אי אי” בקול גדול ישירות מהריאות שלו. כמובן שפירוש המילים אי אי אי הוא “אני אוהב מרק” בשפת הגיבונים.

גן חיות 9

דרך: bored Panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...