פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קמפיין פרובוקטיבי: עמותת כלבלאב מתפשטת למען הכלבים

עמותת כלבלאב היא עמותה שמטרתה הצלת כלבים נטושים ומציאת בתים מתאימים לכל כלב וכלב. העמותה מוצאת בתים לכלבים נטושים, מצילה כלבים ומוצאת בתי אומנה לכלבים באזור מטה אשר, משגב, כרמיאל, גליל תחתון ומערבי ובמקומות קרובים נוספים. לאחרונה, כמו הרבה עמותות כמוה, נקלעה כלבלאב לקשיים כלכליים אקוטיים הפוגעים ביכולת שלה לפעול ולסייע לכלבים במצוקה. כך כותבת לנו תמי מאירוביץ’, אחת ממנהלות העמותה:

“אנחנו עמותה שמצילה כלבים – וכמו כל עמותה שפועלת ללא מטרות רווח ולא מקבלת כל מימון ממשלתי או אחר נקלענו לקשיים כלכליים כבדים. יש לנו אחריות אדירה כלפי הכלבים שלנו ואלו שאנו שואפים להציל. כולנו מתנדבים וכולנו שוברים את הראש איך לעזור לגייס את הכספים. ברגע של סיעור מוחות עלה הנושא -שסקס מוכר ומפה לשם התגלגל לו הרעיון ליום צילומים כיפי בכלבייה”

בעמותה נעזרו בכישוריו של הצלם נדב רותם, ובכמה מתנדבות “נועזות ומקסימות” מהעמותה כפי שמספרת לנו לנו תמי, והעלו פוסט פרובוקטיבי במיוחד לעמוד הפייסבוק של העמותה. אל הפוסט הקורא לגולשים לתרום לעמותה צירפה תמונה המציגה ארבע צעירות בהלבשה תחתונה בלבד, כשלצידן שני כלבים מתוקים ומקסימים המתגוררים ומטופלים בעמותה. אל התמונה צורף הכיתוב הבא:

כלבלאב

כלבלאב סטטוס

כפי שמבשר הסטטוס, בעמותה מבטיחים תמונה חדשה מתוך הקמפיין על כל 15 שיתופים של הגולשים. בינתיים, תוך שעות ספורות בלבד, כבר הגיעה התמונה הראשונה שפרסמה העמותה למעל 200 שיתופים, מה שמבטיח לפחות עוד 10 תמונות על פי החישוב המהיר שלנו.

אין ספק כי בקמפיין כזה לא נתקלים בכל יום וסביר להניח שאנשי העמותה יתקלו בהרבה פרגון ותמיכה על המהלך הנועז, אך גם בהרבה תגובות ביקורתיות על המהלך המפתיע והפרובוקטיבי, שימחו על השימוש בסקס, גם כשמדובר במטרה נעלה שכזו. כבר עכשיו מעוררת התמונה בעמוד העמותה דיון חם בין הגולשים שחלקם סבור כי מדובר בהברקה וחלקם האחר משוכנע כי מדובר בפרובוקציה זולה. מה אתם חושבים? צעד אמיץ או הגזמה ושימוש לא מחוייב המציאות בפרובוקציה? נשמח לשמוע את דעתכם בתגובות.

כלבלאב 3

כמובן, אם גם לכם אכפת מהכלבים, ואהבתם את ההקרבה והנחישות של חברות העמותה, אתם מוזמנים לתרום לעמותה ולעזור לה להמשיך ולהציל כלבים:

דרך PayPal (זה מה-זה נוח ופשוט!): יש להיכנס לחשבון הפייפאל ולבחור בלשונית “שליחת תשלום”. לציין בתיבת דואר אלקטרוני את הכתובת [email protected], לציין את סכום התרומה, ללחוץ המשך. זהו.

להוראת קבע או ישירות לחשבון הבנק: מספר חשבון 409146919 סניף 120, בינלאומי כפר ורדים, נא להשאיר כתובת וקבלה תשלח לבייתכם.

כלבלאב 2


תודות:

Alina Vainshtein Linor Magal Shay Bar Levy והצלם המוכשר Nadav Rotem Photography • נדב רותם צלם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...